Bombowe podarunki

W naszym życiu jest wiele uroczystości, które świętujemy z bliskimi nam osobami. Każdy taki ważny moment pokazuje nam, że są wśród nas ludzie, którzy się nami przejmują. Nasi najbliżsi poświęcają nam wiele swojego czasu, słuchają naszych zwierzeń.
A kiedy przydarza się okazja, obdarowują nas podarkami. My również nie chcemy być im dłużni. Tym bardziej, że przecież dużo przyjemniej jest robić prezenty niż je otrzymywać.
urodziny
Twórca: Vijay
Źródło: http://www.flickr.com
Szczególne znaczenie w naszym życiu mają pełne rocznice. Kolejny krzyżyk na karku to wystarczający powód do tego, aby z przytupem obchodzić dzień swoich urodzin. Z upływem czasu stajemy się dojrzalsi i każdy następny przedział wiekowy to dla nas okazja do pewnych refleksji. Jeśli z kolei zostaliśmy zaproszeni na taką właśnie uroczystość, musimy wymyślić oryginalny prezent. Prezent na urodziny nie musi być nudny. Skończmy z tym tradycyjnym zestawem, który najczęściej wręczamy jubilatom. Bukiet kwiatów oraz opakowanie (TOP-FOL) wybornych pralinek już dawno wyszły z mody. Dzisiaj wielką popularnością cieszą się podarunki z adrenaliną. Wyjątkową granicą, która urosła do rangi symbolu w naszym społeczeństwie, jest bez wątpienia 40-tka. Jest to pewien próg dorosłości, po którym nic już nie będzie takie samo. Stąd też prezent na 40 także musi być nadzwyczajny. Bardzo popularne okazują się loty paralotnią. Możemy również zafundować szacownemu jubilatowi zwariowany skok na bungee.


Kolejne artykuły

Kupno psiaka. Na jakie rzeczy powinniśmy zwrócić uwagę?

Pies rasy mastif tybetański
Twórca: lgrvv
Źródło: http://www.flickr.com
Kiedyś wreszcie nadchodzi ten czas, gdy nasze dziecko ogłasza nam, iż pragnie posiadać w domu zwierzę. To dosyć poważna rzecz i należy się nad tym dobrze zastanowić. Na pewno nie można pochopnie się zgadzać. Nie mówmy naszemu dziecku, że pozwalamy na to, tylko dlatego, aby zaprzestało nas tą prośbą zamęczać. Oszukiwanie malucha przyniesie jeszcze gorsze skutki niż brak zgody. Zanim jednakże zniszczymy pragnienia dzieciaka o zwierzątku, przeanalizujmy wszystko na spokojnie.

W drugiej połowie naszego żywota co raz częściej zdajemy sobie sprawę z jego kruchości i to przede wszystkim seniorzy bardzo często decydują się na rozmaite dyscypliny ekstremalne. Stąd też skok ze spadochronem to idealny prezent na 50 urodziny. Jeżeli wydaje nam się, że naszych rodziców to przestraszy, to grubo się mylimy. Tego typu ekstremalne prezenty to wspaniała dawka emocji, a także momenty, które można wspominać do końca życia. Może to być także początek nowej fascynującej pasji. Niezwykle łatwo jest w ten sposób załapać bakcyla. Adrenalina charakteryzuje się tym, że potrafi uzależniać. Kto raz tego spróbuje, będzie chciał więcej.
18-09-23 07:12
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.