Nowinki w sklepie zoologicznym czyli czego potrzebują nasze zwierzaki.

Czas gdy w sklepach z artykułami zoologicznymi zaopatrywaliśmy się tylko w karmy dla psów czy kotów i akcesoria dla gryzoni lub artykuły wędkarskie już dawno jest za nami. Nowocześni posiadacze pupili – psa, kota, chomików czy papug i gekonów są o wiele bardziej wymagający. Ozdoby zamiast szelek, fikuśne drapaki, transportery wyglądające jak statki kosmiczne czy posłania imitujące nasze łoża to jedynie czubek góry lodowej zoologicznego asortymentu.
terrarium
Twórca: Eli Christman
Źródło: http://www.flickr.com
Aby trafić w gusta najbardziej wymagających właścicieli czworonożnych i dwunożnych stworzeń sklepy zoologiczne stale poszerzają swoje wyposażenie, ku utrapieniu niezdecydowanych i niezorientowanych osób.

Wrażliwy brzuszek czy staruszek z kłopotami urologicznymi? Wchodząc do nowoczesnego sklepu z artykułami zoologicznymi nawet wybór poidełka dla chomika czy obroży nie będzie prosty - oferta sklepu terrarystycznego. Spowodowane jest to bardzo bogatym wyposażeniem – karmy dla psów czy kotów zależą nie tylko od rasy zwierzęcia ale także od jego wieku, stanu zdrowia, płci a nawet indywidualnych upodobań smakowych, i tak oto, mamy do wyboru karmy dla wrażliwych brzuszków - z delikatnymi grillowanymi kawałkami mięsa a także owoce morza dla wyrafinowanych podniebień. Nowoczesne karmy nie są tylko zwykłym pokarmem ale także zapobiegają chorobom i dostarczają potrzebnych składników odżywczych, dobranych do wymagań naszych podopiecznych, ich wieku i stanu zdrowia. Każdy zwierzęcy łasuch będzie usatysfakcjonowany. Więcej: tutaj

Wycieczka z pupilem – o czym musimy pamiętać? Przygotowując wyprawę z naszym zwierzakiem okazuje się często, że musimy wziąć ze sobą tyle samo rzeczy co dla nas samych czy naszych dzieci - miski, legowiska, zabawki i smakołyki to tylko cześć tego, co może się przydać w podróży. Kluczowym elementem wyjazdu będzie to, w czym zwierzak ma podróżować. Właściciele psów nie muszą się nad transporterem głowić, ale nasze koty, dla bezpieczeństwa swojego i naszego powinny przebywać w specjalnym transporterze. Dobry transporter dla kota zagwarantuje mu dostateczną ilość miejsca i będzie miał wmontowane miseczki z woda i karmą. W przypadku kotów powinniśmy pamiętać także o zapewnieniu im miejsca do załatwienia się. Kuweta dla kota może być obudowana z ruchomymi drzwiczkami lub odkryta. Wybór uzależniony jest od zasobności naszego portfela i upodobań zwierzaka.

Interesuje Cię ten tekst? Jeśli tak, to namawiamy do kliknięcia tu. To ciekawe opracowanie, które też zapewne Cię zaabsorbuje!

Polecane produkty - przejdź do oferty mat grzewczych.

Entuzjaści wodnych stworzeń i akwarystyki. Dla zwolenników rybek, krabów, żółwi i podwodnych światów wystawy sklepów zoologicznych bogate są w akwarystyczny asortyment.

Czekasz na nowy post? Chcę powiadomić Cię, że autorska strona jest już gotowa. Zatem zachęcam do przejrzenia jej.

Monumentalne akwaria z egzotycznymi stworzeniami i roślinnością kuszą z wystawy. Gdy uwielbiamy wodny świat i pragniemy posiadać coś budzącego zachwyt w ogródku to oczko wodne z folii będzie doskonałym rozwiązaniem. Dużo więcej tego typu artykułów: tu

Decydując się na posiadanie pupila musimy wziąć pod uwagę czego będziemy potrzebowali, aby zapewnić mu optymalne warunki. Należy jednak pamiętać, że nawet najlepszy transporter czy najdroższa karma nie zastąpi mu naszej uwagi, opieki i miłości.


Kolejne artykuły

Gdy mamy kociaka w pokoju

Koty to niezwykłe stworzenia. Każdy, kto posiada to zwierzę w domu, na pewno to potwierdzi. Jeśli więc reagując na wieczne namowy naszego dziecka, pragniemy mu wreszcie pozwolić na jakiegoś zwierzaka, warto pomyśleć właśnie o kotku.
Koty to zwierzęta niezmiernie samodzielne. Umieją sobie dać radę bez człowieka, jednakże wielkodusznie znoszą naszą obecność w domu. Kiedy bowiem kupujemy kota, trzeba nam wiedzieć, że wpuszczamy do swojego mieszkania absolutnego władcę. To właśnie od niego zależy, kiedy można go podrapać za uszkiem lub pobawić się. Dziecko, które ma kota, bez wątpienia nauczy się pokory, ponieważ to zwierzę z pewnością nie da sobą rządzić.
18-12-01 14:15
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.