Po co możemy stosować elektrycznego pastucha u naszych psiaków?

Jest kilka sortymentów ogrodzeń elektrycznych dla psów w zależności od ich przeznaczenia. Najbardziej popularne niewidzialne ogrodzenia energetyczne dla psów służą do asekurowania odpowiednich obszarów przed wejściem psów lub po prostu zabezpieczenia podwórza przed uciekaniem zwierzęcia.
tibetan mastiff
Twórca: lgrvv
Źródło: http://www.flickr.com
Klasyczny pastuch elektryczny dla psa z kolei, w sytuacjach kiedy konieczna jest ochrona przed dojściem innych zwierząt. Psiak rzeczywiście może bezstresowo żyć w jedności z działką, a my nie musimy bezcelowo ograniczać jego wolności i swobody. Dzięki niewidocznemu ogrodzeniu można nie tylko skrócić ucieczki psa, ale także sprawnie przeciwdziałać marnowaniu rabatek z kwiatami, odwiedzaniu przez psa - szczegółowe informacje znajdziesz na - piaskownicy dla dzieci czy podglądania do oczka wodnego. Trawa, krzewy i inne rośliny ogrodowe będą całkowicie nie zagrożone. Możliwości zabezpieczenia ogródka są wręcz nieograniczone i łatwo można je przystosować do różnych potrzeb. Instalowanie pastucha elektrycznego nie potrzebuje żadnych urządzeń, można je uruchomić o każdej porze roku w niecałe 30 minut, pozbywając się problemów z psem w ogródku, które trwały często latami, przymuszając do trudnych wyborów: szczęśliwy piesek czy piękny ogródek. Tymczasem to naprawdę da się pogodzić. Elektryczne pastuchy wymyślono jako niewidoczne ogrodzenie (zobacz szczegóły).


Kolejne artykuły

Duża gama ofert do wyboru

Noże militarne
Twórca: Brian nairB
Źródło: http://www.flickr.com
Noże dla fanów militariów to niszowy produkt. Są oni jednak świadomi, w którym miejscu można dzisiaj znaleźć świetne oferty. Wielość dostępnych propozycji cenionych przez entuzjastów marek zadziwia. Nowoczesne, jeszcze bardziej udoskonalone oferty producenta SOG to militaria wyjątkowej jakości, których nie może zabraknąć w Waszej kolekcji. Dostępność kolejnych modeli zadziwia w nad wyraz pozytywny sposób. Klienci sklepów z militariami ochoczo dzielą się swym bogatym doświadczeniem.

Psy
Źródło: http://pixabay.com
Takiego gatunku boks można swobodnie zamontować w środku działki na terenie jaki tylko nam się spodoba. Nawet calutki ogród może być z idealnym rozmieszczeniem punktów niedozwolonych dla pupila m.in. rabatki, oczko wodne, kącik zabaw dzieci. Budując pastucha elektrycznego dla psa należy pamiętać, iż każdy pies przysmaki dla psa ma swoją tolerancję na prąd. Często zdarza się że malutkie pieski wymagają silniejszego impulsu, a większe osobniki są bardziej wrażliwe. Praktyka mówi jednakże, że do dyscyplinowana naszych psów powinniśmy używać impulsy o minimalnej mocy. Przy wyborze pastucha elektrycznego dla psa należy mieć na uwadze, żeby kupować wyroby sprawdzonych producentów . Wtedy możemy być pewni, że takie urządzenia będą bezpieczne i nie będą robić krzywdy naszym pupilom.
Źródło: www.sport-dog.pl
19-05-02 07:23
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.