Jaka karma będzie najlepsza dla naszego psa?

Dla Właściwego rozwoju pies potrzebuje pełnowartościowego pożywienia, dopasowanego do swojego wieku, rozmiaru i aktywności. Kluczowe w diecie naszego zwierzęcia są białka, węglowodany, tłuszcze, oraz witaminy i minerały. Właściwie dobrana sucha karma dla psa dostarcza mu wszystkich potrzebnych składników, by długo cieszył się doskonałym zdrowiem.

Producenci karm z całego świata, postawili sobie zadanie opracowania, a następnie wyprodukowania właściwie zbilansowanej gotowej karmy dla psów. Jeżeli kupujemy dla naszego psa naturalną karmę, bez sztucznych środki konserwujących i koloryzujących, możemy być pewni, że dostarczamy mu odpowiednie pożywienie. Jeśli dajemy zwierzęciu suchy pokarm, pamiętajmy, aby miał on zawsze do picia świeżą wodę, co zapobiegnie uszkodzeniu nerek.

Karma dla kotów
Źródło: www.sxc.hu
Gotowe suche karmy są dokładnie zbadane pod względem zawartości mikroelementów oraz wielu innych potrzebnych składników. Karmy suche dla psów (Zobacz Dog Design sklep) animonda dbają o przestrzeganie zasad naturalnego odżywiania się zwierząt. Mają w swoim składzie mięso, witaminy a także składniki mineralne. Nie zawierają barwników i konserwantów, a dodatkowo posiadają sporą dawkę witaminy D3 i E.

Karmy dla psów, to naturalne, produkowane tylko z biologicznie czystych składników jedzenie, pochodzące z Nowej Zelandii. Jej skład jest pozbawiony zbóż, wypełniaczy i konserwantów. Doskonałe nowozelandzkie mięso pochodzi ze zwierząt które są hodowane w warunkach naturalnych, bez używania hormonów oraz antybiotyków. Karma jest dokładnie dopasowana do układu pokarmowego psa, dzięki czemu zachowuje on prawidłową wagę i wspaniałą kondycję.

O sprawach dotyczących różnych tematyk dowiedzieć się możemy z internetu. Wtedy wystarczy przeczytać tekst o opisywanym zagadnieniu oraz przedstawić szczegóły.

Naturalne składniki które znajdziemy w karmie zachowują maksymalną wartość odżywczą, dostarczają witamin i minerałów w idealnie dobranych dawkach i są bardzo dobrze przyswajane przez organizm naszego pupila.

Szczeniak, pudel francuski
Twórca: edgar0587
Źródło: http://www.sxc.hu
Karmy dla psów pronature są tworzone z wysokiej jakości składników, są pozbawione sztucznych konserwantów, barwników i alergizujących zbóż. W ofercie znajdziemy wiele rodzajów karm dostosowanych do potrzeb naszego psa, zróżnicowanych ze względu na wiek, aktywność i stan zdrowia. Pronature wspiera właściwy wzrost i rozwój przez całe życie pupila.

Aby gotowe pożywienie wyszło psu na zdrowie, karma musi być świetnej jakości. Nie można karmić psa karmą przypadkowo zakupioną w supermarkecie. Wysokiej jakości karmy są naturalne i zróżnicowane: dla szczeniaków, psów starych, żyjących na zewnątrz, pracujących i uprawiających sporty. Dobry internetowy sklep zoologiczny ma bogatą ofertę pokarmów, z których z pewnością wybierzemy odpowiednią dla naszego psa.
20-08-28 09:28
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.