Niebanalny prezent urodzinowy

Kiedy za pasem urodziny kogoś z naszych najbliższych zwykle myślimy, co takiej osobie dać w prezencie. Oczywiście, za każdym razem w takiej sytuacji zda egzamin świetna książka, album ulubionego wykonawcy czy perfumy, ale może warto zastanowić się nad czymś mniej oklepanym i standardowym?


Wyjątkowy prezent w ogóle nie musi kosztować majątku. W zasadzie nie musi być przedmiotem. Może to być na przykład dzień w salonie piękności, albo wyjazd do jakiegoś znaczącego miejsca.

Sądzisz, że masz więcej pytań? (http://mydance.pl/lekcje-prywatne-z-instruktorem/) Więc pragniemy poinformować Cię, że w każdej minucie możesz do nas pisać. Z radością odpiszemy na każdą ocenę.

Powinniśmy pomyśleć co sprawi największą radość osobie, którą chcemy w ten sposób uhonorować. Może jakiś prezent z adrenaliną? Jeśli chcemy sprawić radość kochanej osobie, która jest bez przerwy aktywna, ciągle dokądś pędzi i nie potrafi usiedzieć na miejscu - to doskonały wybór.
Prezentokracja z prezentami na każdą okazję

To może być coś niezwykle ekstremalnego, jak skok ze spadochronem, albo nurkowanie. Możemy również zdecydować się na wersję light, czyli na przykład lekcje nurkowania. Wszystko powinno być uzależnione od charakteru osoby, którą chcemy obdarować, a także od funduszy jakimi dysponujemy.

Takiego typu prezent na urodziny jest najlepszą alternatywą dla zwyczajnych książek i płyt. Musimy pamiętać jednak, by nie przeciągnąć struny. Jeśli nie znamy bardzo dobrze upodobań jubilata, należy go sprytnie podpytać o adrenalinowe marzenia. Może się na przykład okazać, że taka osoba marzy o skoku na bungee, ale ma potworny lęk wysokości. Wówczas lepiej porzucić takie pomysły i spróbować z czymś mniej ryzykownym.

Zwracajmy również uwagę od kogo kupujemy taki prezent. Poszukajmy dobrze opinii w internecie. Firma , która organizuje takiego typu przedsięwzięcia powinna funkcjonować zgodnie z najlepszymi standardami bezpieczeństwa. Dowiedzmy się czy zagwarantowana jest opieka licencjonowanych instruktorów. To szczególnie ważne, kiedy decydujemy się na naprawdę ryzykowne doznania, jak skok z samolotu albo eksploracja głębokich jaskiń. Nie wahajmy się dopytywać o uprawnienia i licencje, sprawdzajmy ich autentyczność i zgodność z obowiązującymi dla konkretnego sportu wzorcami. Bezpieczeństwo jest najważniejsze. Nikt nie chce w ramach podarku na urodziny doprowadzić do wypadku bliskiej osoby. Bawmy się świetnie, jednak z zachowaniem norm bezpieczeństwa!
20-02-29 07:12
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.