Scrapbooking to ozdabianie zdjęć w ciekawy sposób

Zdjęcia są interesującym zbiorem wspomnień chwil, które przeżyliśmy. A jeszczeestetycznie oprawione zdjęcia, są niczym miód na nasze serca. Metodą, z pomocą której nasze kolekcje będą wyglądały jak małe dzieła sztuki jest scrapbooking. Technika ta sprawi, że patrząc na kartę ze zdjęciem z wakacji dostrzeżemy nie tylko samą fotografię, ale zasuszony kwiat, który dostaliśmy od ukochanego, miłosny liścik, napisany z myślą o nas owego pamiętnego dnia... Albowiem formą przekazu jest tu nie tylko słowo, ale obraz.
Scrapbooking
Twórca: Kate Coleman
Źródło: http://www.flickr.com
Chwytanie chwil w papierową ramkę trwa już ponad dwieście lat. To w Ameryce, dawno temu, zaczęto nadawać wspomnieniom tę zachwycającą formę - fotografie wklejone do albumów przystrajano suszoną lawendą i rumiankiem, dodawano kojarzony z obrazowaną chwilą bilet kolejowy, moment uchwycony na zdjęciu ilustrowano odręcznie napisaną notatką lub fragmentem gazety i...

Czy masz ochotę, zgłębić inne tego rodzaju materiały? Jeżeli tak, to wejdź na ten link oraz zobacz w artykule (http://tokarnia-sosenka.com.pl/pl/c/WSTAZKI,-CEKINY,-DEKORACJE/280) więcej porad. One niewątpliwie również Cię zaintrygują.

the end. Przeglądanie albumów zabierało nas więc w sentymentalną podróż wspomnień i aromatów.

Scrapbooking
Twórca: Kate Coleman
Źródło: http://www.flickr.com
Wielkim plusem scrapbookingu jest to, iż jesteśmy w stanie sami aranżować nasze albumy, nie wydając przy tym pieniędzy. Wycinki z gazet, niewielkie przedmioty, które bez trudności zaprezentować w albumie, skrawki materiałów, a zatem wszystko to co wiąże się z naszą przeszłością – nic przecież nie kosztują. Owszem, jeśli szukamy bardziej oryginalnych, wyszukanych akcesoriów możemy odwiedzić sklepy stacjonarne lub internetowe przejrzeć ofertę sklepów stacjonarnych i tych w sieci.

Nie możemy zezwolić na to, żebyś nie poznał wszystkich wiadomości na ten temat. Zachęcamy więc do kolejnego wpisu. Tam czeka na Ciebie istotna treść (https://lasezam.pl/oferta/dla-szkol/).

Oferta jest tak bogata, iż można stracić poczucie czasu przeglądając imponującą ilość oryginalnych dodatków, to znaczy zabawnych papierów, stempli czy dziurkaczy ozdobnych.


Kolejne artykuły

Gdzie znaleźć najlepsze obiektywy pod choinkę

Obiektyw, fotografia
Twórca: http://www.sxc.hu
Źródło: http://www.sxc.hu
Boże Narodzenie to okres obdarowywania najbliższych prezentami. Dopasowanie dobrego prezentu dla pasjonata fotografii to bardzo trudne zadanie. Zestaw akcesoriów do aparatu fotograficznego jest dobrym podarunkiem, w skład tego rodzaju zestawu mogą wchodzić elementy czyszczące, filtry do obiektywów, plecak bądź torba na sprzęt i dużo innych. Najlepszym podarunkiem dla takiej osoby będzie jednak nowy obiektyw do ulubionego aparatu. W sprzedaży można dostać dużo typów obiektywów w różnych cenach, najważniejsze to wybrać właściwie.

Scrapbooking (zobacz tutaj) to nie tylko aranżacja zdjęć, to także technika dekorowania - nadawania wbrew pozorom niepotrzebnym lub zupełnie nie wyróżniającym się przedmiotom nowego znaczenia, za pomocą scrapbookingu możemy też stworzyć drobne upominki, notatniki, zawieszki na drzwi, opakowania prezentów oraz ozdoby na na wiele innych okazji. Cóż ucieszy bardziej obdarowaną osobę niż własnoręcznie stworzony album na zdjęcia?
Chwytanie zdarzeń za pomocą na pozór niepotrzebnych przedmiotów, z uwiecznioną na zdjęciu chwilą, może stać się wielką pasją, umożliwiającą łączenie zachowanych wspomnień z naszymi zdolnościami manualnymi.
20-07-09 07:17
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.