Wybór karmy dla psiaka

To oczywiste, że karma dla psa jest jedną z ważniejszych kwestii. Są różne szkoły, część gotuje, mimo wszystko odpowiednie jedzenie dla pupila bardzo nie tak łatwo wybrać.
Kiedy w naszym życiu pojawia się szczeniak, powstaje dylemat, co ma jeść, aby prawidłowo się rozwijał? Z reguły zamiast gotowani wolimy suche karmy dla psów Acana , czy raczej Eukanuba – tu rozpoczyna się długa podróż przez najlepszych producentów psiej karmy. Nie mamy oczywiście wątpliwości, że posiłek ukochanego psa ma być najwyższej jakości.

Gotować czy kupować?
Mnóstwo psich właścicieli ma teorię, że karmy to sztuczne składniki, a zdrowy posiłek dla psów może być tylko ugotowany w domu. Rzeczywiście, ale jednak gotowanie psich obiadków oprócz tego, że zajmuje dużo czasu, wymaga wiedzy o żywieniu psów. W takiej sytuacji samemu trzeba zapanować nad wyborem odpowiednich składników, a z nimi też można przesadzać. Na przykład nadmiar białka może być szkodliwy. Szykowanie posiłków dla szczeniąt łączy się z koniecznością podawania dobrych witamin.

Stworzyliśmy dla Ciebie nowe atrakcyjne notki na frapujący Cię dział. Przejdź do następnego tekstu i czytaj wpis premiksy dla bydła.

Nigdy nie podawajmy jednak takich odżywek, gdy dajemy karmy dla psów Eukanuba i innych podobnych firm (karmy eukanuba na Dodatkowa ilość wapnia źle wpłynie na kości psa.

Karma a rasa psa najpierw dobieramy pożywienie do psiego wieku, ale dodatkowo do wielkości rasy. Właściciele labradorów zdają sobie sprawę z tego, że to psy narażone na otyłość i przede wszystkim dysplazję, dlatego warto kupować odpowiednie karmy dla psów Royal Canin dla szczeniąt lub dorosłych labradorów . W dziennej porcji pies treserki dla psa dostaje dawkę leczniczych substancji, dbających o ochronę stawów, a właściwa ilość białka pozwala na zdrowy wzrost. Dobór składników wspomaga też zachowanie wagi głodomora w normie.


Kolejne artykuły

Zalety karmy dla pupili

pies
Twórca: www.sxc.hu
Źródło: www.sxc.hu
Wybór dobrej karmy dla ulubionych psów nie bywa zazwyczaj kwestią łatwą. Aby trafnie dokonać wyboru najlepiej zapoznać się bliżej z samym zagadnieniem. Poznać firmy robiące karmy i kierować się osądami jedynie wytrawnych i sprawdzonych fachowców.

Drogie karmy dla psów Purina, Hill’s czy Royal Canin mają w składzie mniej więcej 30% białka, a psy, rosnące na nich zdrowo są dobrą reklamą i mogą wskazywać, że zwykła karma nie ma szans. Konkretną karmę akceptuje już główny zainteresowany, bo tak naprawdę na świetnie dobrany posiłek największy maruda może obchodzić z daleka. Musimy więc testować.
20-02-28 07:12
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.