Ferie zimowe - może stadnina koni?

Niegdyś jazda konno była codziennością - chociaż i tak nie można powiedzieć, że wszystkich ludzi było stać na kupno konia. A jak jest dzisiaj? Cóż, jeżeli mamy auta, a na dodatek są autobusy i pociągi, nie może dziwić, iż konie w akurat transporcie są w zupełności niepotrzebne. Jednakowoż w rolnictwie nadal są one z pewnością pożądane. W turystyce również, a na pewno są fajną atrakcją turystyczną. W szczególności dzieci powinny być uradowane, jeśli odwiedzą stadninę koni. Naturalnie to powinna być ta stadnina, gdzie konie są szanowane, w 100% zadbane. To dobrze, że rośnie świadomość społeczna, bo owe zwierzęta też mają uczucia.
koń
Źródło: flickr.com
Całkiem sporo funkcjonuje takich stadnin - także w najludniejszych aglomeracjach miejskich. Zatem mieszkańcy Poznania, Trójmiasta albo Białegostoku wcale nie muszą jechać wiele kilometrów, aby pokazać swoim dzieciom (rozwinięcie tematu> stajniaiskra.pl/)konie. Jeśli dziecku bardzo spodoba się stadnina, kontakt z końmi, kapitalnym rozwiązaniem jest zapisanie go do szkółki jazdy na koniu.

Kolejne artykuły

Dlaczego posiadania psa to naprawdę spora przyjemność?

mastiff z Tybetu
Twórca: Pets Adviser
Źródło: http://www.flickr.com
Napisać, że pies jest największym przyjacielem człowieka to tak naprawdę jakby powiedzieć, że Poznań mieści się na terytorium naszego kraju. Wszyscy to świetnie wiedzą. Jednakowoż należy to ciągle powtarzać, ponieważ ciągle w polskich schroniskach żyje dużo psiaków, które ze smutkiem w oczach czekają na nowego pana, takiego człowieka, który je przygarnie
.


Np. obóz konny są interesującą ideą! Nierzadko dzieci w czasie wakacji bardzo się nudzą. Bardzo często rodzice mają mega problem, aby zaproponować im coś fajnego. Wiadomo, życie zawodowe. Bardzo dobrze, że istnieją stadniny, gdzie wreszcie dzieciaki mają niepowtarzalną okazję spędzić sympatycznie wakacje. Wielu rodziców obawia się o bezpieczeństwo swoich pociech w czasie tego typu "zabaw". To łatwe do wytłumaczenia, w końcu rodzice chcą dla własnych dzieci możliwie jak najlepiej. Jednakowoż bardzo dużego ryzyka raczej nie ma. Nie można takowego całkowicie wykluczyć, ale nie popadajmy w paranoję.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.