ryby-1

Dobre akwaria dla każdego

W dwudziestym pierwszym wieku ogrom trudności z kwestiami posiadania własnego zwierzęcia w domu, można bardzo bezproblemowo rozwiązać inwestując w rybki akwariowe. Rybki akwariowe nie są przesadnie zajmujące, nie zajmują tak wiele czasu co inne zwierzęta takie jak szczury hodowlane.
pies rady buldog
Twórca: Sokoban CN
Źródło: http://www.flickr.com

Odpowiednie karmienie domowego czworonoga

Kiedyś psy karmiono tym, co wtedy znajdowało się na obiad. Nieraz do miski pieska wpadała kaszanka, od czasu do czasu kawałek kiełbaski. Na szczęście dla formy psów te czasy się skoczyły, bo obecnie w sklepach można znaleźć kilkadziesiąt różnych zdrowych preparatów żywieniowych dla zwierzaków.
pies
Twórca: www.sxc.hu
Źródło: www.sxc.hu

Co dostaniesz w sklepie zoologicznym

Posiadając zwierze człowiek bezwiednie staje się klientem sklepów zoologicznych. Bez wątpienia to właśnie w tych miejscach karma dla psa jest najlepsza i najzdrowsza dla naszego zwierzaka, ponieważ w takich firmach powinno istnieć nastawienie na jakość a nie na ilość. Wniosek taki można wyciągnąć przez to, że produkty z takich sklepów mają duży wpływ na zdrowie naszych pupili.
ziewający Tibetan mastiff
Twórca: Pets Adviser
Źródło: http://www.flickr.com

Zwierzę z Azji

Dla miłośników czworonogów, tych, którzy po prostu pragną posiadać puchatego kolegę, jak i tych, których interesuje hodowla mastif tybetański stanowi najlepszy wybór. Ten duży pies będzie obrońcą domu, kompanem zabaw i lojalnym przyjacielem. nietypowe cechy rasy na pewno uczynią właścicieli bardziej atrakcyjnymi. Mastif tybetański to wiekowa, dostojna rasa hodowana od wczesnego średniowiecza przez chińskich wieśniaków i mieszczan w celach obronnych i dekoracyjnych.
Tibetan mastiff
Twórca: Andrea Arden
Źródło: http://www.flickr.com

Fachowa pielęgnacja psa i kotka

Wychowywanie zwierzęcego pupila to właściwie jeden wielki worek obowiązków i przyjemności. Kochający pies gwarantuje sporo radości i uśmiechu nawet w ponure dni. To świetny towarzysz do długich spacerów i gwarant bezpieczeństwa. ko, mimo swojej ostrożnej natury, też umie się szybko zaprzyjaźnić z właścicielem. Leżenie z puszystym, mruczącym kłębkiem futra to ogromna przyjemność.
ryby-2

Kupno idealnych akwariów

Widok cudownych rybek w akwarium może uspokajać podczas nerwowego dnia w biurze, a także być dużą oznaką prestiżu. Jak jednak je wybrać? Podejmowanie ogromu mniej lub bardziej ważkich decyzji co do kupna konkretnego typu akwarium zajmuje w dwudziestym pierwszym wieku cenny czas, jaki wielu osobom ucieka niezwykle prędko przez palce.
Ogrodowe oczko
Twórca: jpopesku1
Źródło: www.flickr.com

Oczko wodne - mieszkańcy oczka wodnego ʕ•ᴥ•ʔ

Ryby ʕ•ᴥ•ʔ w oczku wodnym mogą być źródłem zarówno wielu radości, jak i masy kłopotów. Urządzając oczko wodne, już na samym początku powinniśmy wybrać właściwe gatunki i ilość ryb. Tylko właściwie pielęgnowane ryby będą dobrze czuły się w naszym oczku, a my wraz z nimi. W zbiorniku w którym zdecydowaliśmy się utrzymywać ryby, znacznie trudniej utrzymać jest bowiem równowagę biologiczną, zwłaszcza przy zbyt gęstej ich obsadzie.
zoologiczny sklep
Źródło: http://www.zoologiczny.sklep.pl/

Popularne drapaki rewelacyjnych i cenionych firm w naszym kraju

Niewygórowane ceny, w jakich nabyć można najlepszej jakości urządzenia oraz szczególnie wzięte zabawki oraz dodatki, a także ich niezwykle poprawiająca się nieustannie jakość, są podstawowymi zaletami producentów przedmiotów oraz dodatków dla czworonogich pupili. Drapak, jaki nierzadko wybierają kupujący oraz klienci sklepów z kocimi akcesoriami, jest w kształcie myszy. Kotkipreferują zabawę z tego typu przedmiotami, co więcej są w stanie dzięki temu naostrzyć naturalnie swoje pazurki, bez drapania przedmiotów swojego właściciela.
Żywienie kotów
Twórca: Costantino Beretta
Źródło: http://www.flickr.com

Jaką karmę kupić dla naszego kota?

Mały brzdąc, który z ciekawością odkrywa otaczający go świat, umie nas zaskakiwać. Istnieją takie typy pytań, których pragnęlibyśmy przez długi okres nie usłyszeć z ust swojego malucha. Ale w końcu przychodzi ten długo odwlekany moment i nasza pociecha z całą stanowczością oznajmia nam, że pragnie mieć zwierzątko.
Oczko
Twórca: cliff1066
Źródło: www.flickr.com

Oczko wodne - próba definicji

Z przydomowymi ogrodami mamy w naszym kraju do czynienia od dziesięcioleci, można więc mówić o tym, że na stałe wpisały się już w polski krajobraz. Nie da się jednak ukryć tego, że w ostatnich latach zmieniają się pełnione przez nie funkcje, a przeobrażenia, z jakimi mamy obecnie do czynienia, są naprawdę znaczące. Istotną rolę w nich odgrywa obecnie oczko wodne.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.