Roztocze
Twórca: Jacek Becela
Źródło: www.flickr.com

Jak można zająć własnemu dziecku przynajmniej część wakacji?

Wakacje w naszym kraju, zresztą nie tylko u nas, są bardzo długie - chociaż naturalnie fakty są takie, że uczniowie z pewnością narzekają na to, iż przerwa szkolna jest zbyt krótka. Można śmiało powiedzieć, iż nie jest zbyt łatwo uchronić własne dziecko przed nudą. Bo chociaż niby dzieciaki czekają na lato, to gdy już nadejdzie koniec czerwca, zaczynają się małe kłopoty... Jednak nie jest powiedziane, że we wszystkich przypadkach dzieciaki nie będą mieć ponadprzeciętnych wspomnień z sezonu wakacyjnego. O co dokładniej chodzi?
egzotyczna ryba
Twórca: Grant Montgomery
Źródło: http://www.flickr.com

Męska pasja - o wyjazdach wędkarskich i nieodkrytych łowiskach

Uniwersalnie przyjęto, iż wyprawy wędkarskie to zwykle męska profesja, powinno się z resztą przyznać, iż tak naprawdę niedużo kobiet ciekawi się wędkarstwem. Encyklopedia podaje, iż wędkarstwo to również odmiana sportu jaki i zapału, które polega przeważnie na łapaniu ryb na wędkę.
pies
Twórca: www.sxc.hu
Źródło: www.sxc.hu

Nowinki w sklepie zoologicznym czyli czego potrzebują nasze zwierzaki.

Etap gdy w sklepach z artykułami zoologicznymi zaopatrywaliśmy się tylko w pokarm dla czworonogów i akcesoria dla gryzoni lub artykuły wędkarskie już dawno minął. Nowocześni posiadacze pupili – psa, kota, chomików czy papug i żółwi są o wiele bardziej wybredni. Ozdoby zamiast szelek, fikuśne drapaki, transportery wyglądające jak małe domki czy legowiska naśladujące swoim wyglądem prawdziwe łoża to jedynie wierzchołek góry lodowej zoologicznego asortymentu.
Karma sucha dla kotów Acana
Źródło: www.zwierzakowo.pl

W jaki sposób zadbać o kota?

Każdy kto ma dzieci bez wątpienia już przerabiał ten temat. W pewnym wieku nasze pociechy przybiegają do nas z poważnym pytaniem. Zazwyczaj bardzo obawiamy się tego momentu. Ale prędzej, czy później to przychodzi. Dobrze jest już wcześniej przyszykować się do tego typu pogawędki i określić z naszą połówką, jakie zajmujemy stanowisko.
pies
Twórca: www.sxc.hu
Źródło: www.sxc.hu

Co dostaniesz w sklepie zoologicznym

Domowy ulubieniec czyni ze swoich właścicieli klienta sklepów zoologicznych. Bez wątpliwości to właśnie w tych miejscach karma dla psa jest najlepsza i najzdrowsza dla naszego zwierzaka, ponieważ w takich firmach powinno istnieć nastawienie na jakość a nie na ilość. Wniosek taki można wyciągnąć przez to, że takie sklepy odpowiadają za zdrowie naszych pupili.
Zima w ogrodzie
Twórca: liketearsintherain
Źródło: www.flickr.com

Zima w oczku wodnym

Zima w ogrodzie może być tak samo piękna, jak każda inna pora roku, nie da się jednak ukryć, że mroźna pora roku potrafi mieć także negatywny wpływ na te rozwiązania, które do niedawna uważaliśmy za jego największe ozdoby. Nie oznacza to jednak, że rozwiązania takie, jak oczko wodne są skazane na ponoszenie strat spowodowanych przez opady śniegu i niskie temperatury.
zoologiczny sklep
Źródło: http://www.zoologiczny.sklep.pl/

Popularne drapaki rewelacyjnych i cenionych firm w naszym kraju

Niewysokie ceny, w jakich kupić można najlepsze sprzęty oraz niezwykle popularne zabawki oraz dodatki, jak również ich dostrzegalnie poprawiająca się stale jakość, są ważnymi zaletami producentów przedmiotów oraz dodatków dla czworonogich pupili. Drapak, jaki często wybierają kupujący oraz klienci sklepów z kocimi akcesoriami, jest w kształcie myszy. Kotkikochają zabawę z tego rodzaju przedmiotami, a ponadto są w stanie tej zabawce ostrzyć bezpiecznie swoje pazurki, bez uszkadzania przedmiotów swojego właściciela.
Żwirek dla kota
Źródło: www.zwierzakowo.pl

Karma dla kota i nie tylko

Nie jest nigdy za prosto dogodzić kotu bez względu na ich gatunek, o czym doskonale wiedzą wszyscy ich właściciele. Koty, psy, myszy czy szczury, potrzebują bowiem wiele troski od strony ich właścicieli. Skupiając się jednak na kotach, dobrze będzie chwilę zastanowić się nad tym, jak zadbać o te zwierzęta. Czy najpewniej kupować w Internecie, czy w sklepie zoologicznym, inwestować w żwirek dla kota, a może nabyć odmienne akcesoria?

Gdy mamy kociaka w pokoju

Koty to niezwykłe stworzenia. Każdy, kto posiada to zwierzę w domu, na pewno to potwierdzi. Jeśli więc reagując na wieczne namowy naszego dziecka, pragniemy mu wreszcie pozwolić na jakiegoś zwierzaka, warto pomyśleć właśnie o kotku.
Koty to zwierzęta niezmiernie samodzielne. Umieją sobie dać radę bez człowieka, jednakże wielkodusznie znoszą naszą obecność w domu. Kiedy bowiem kupujemy kota, trzeba nam wiedzieć, że wpuszczamy do swojego mieszkania absolutnego władcę. To właśnie od niego zależy, kiedy można go podrapać za uszkiem lub pobawić się. Dziecko, które ma kota, bez wątpienia nauczy się pokory, ponieważ to zwierzę z pewnością nie da sobą rządzić.
obraz lazu
Twórca: Oleh Slobodeniuk
Źródło: http://www.flickr.com

Turkuć podjadek to owad aktualnie rzadko występującym w naszym kraju

Polska położona jest w umiarkowanej strefie pogodowej, w której występuje dosyć jasny i odczuwalny rozdział na pory roku. To dla dużej ilości zwierząt i roślin dogodne warunki do rozwoju, ponieważ nie brakuje pożywienia, wody, czy również innych substancji, jakie są potrzebne do życia.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.