Oczko
Twórca: cliff1066
Źródło: www.flickr.com

Oczko wodne - próba definicji

Z przydomowymi ogrodami mamy w naszym kraju do czynienia od dziesięcioleci, można więc mówić o tym, że na stałe wpisały się już w polski krajobraz. Nie da się jednak ukryć tego, że w ostatnich latach zmieniają się pełnione przez nie funkcje, a przeobrażenia, z jakimi mamy obecnie do czynienia, są naprawdę znaczące. Istotną rolę w nich odgrywa obecnie oczko wodne.
Twórca: Marta Mroczkowska

Oferty kuwet dla kotów

Nie jest za prosto dogodzić kotu , o czym doskonale wiedzą ich właściciele. Koty nie są tu zupełnie żadnym wyjątkiem od tej reguły. W nowym tysiącleciu wybór odpowiednich akcesoriów dla zwierzęcia nie bywa zazwyczaj sprawą łatwą. W dużej ilości firm zajmujących się takiego rodzaju działalnością prosto się pogubić. Czy najpewniej kupować w Internecie, czy w sklepie zoologicznym, inwestować w żwirek dla kota, a może w inne akcesoria? Sporo zależy tu od indywidualnych potrzeb, a także od gatunku kota czy od jego nawyków.
Akwarium
Twórca: sxc.hu
Źródło: sxc.hu

Jakie zwierzątko dla małego dziecka

Setki opiekunów zastanawia się, czy ulec naleganiom pociechy o zwierzątko. Czy zatem jest to rozsądny pomysł? Czy dobrze jest sprawić dziecku zwierzę? Jakie są dobre i złe strony takiego zakupu? No i które zwierzę będzie trafnym wyborem?
Karmy dla psów ZiwiPeak
Źródło: www.zwierzakowo.pl

Jaka karma będzie najlepsza dla naszego psa?

Dla prawidłowego rozwoju pies potrzebuje zbilansowanego pożywienia, odpowiedniego do wieku, rozmiaru i zapotrzebowania energetycznego. Najistotniejsze w diecie naszego zwierzęcia są białka, węglowodany, tłuszcze, a także witaminy i minerały. Odpowiednio dobrana sucha karma dla psa dostarcza mu wszystkich niezbędnych składników, aby przez cały czas cieszył się dobrym zdrowiem.
jazda konna nad morzem
Twórca: devra
Źródło: http://www.flickr.com

Dlaczego rekomenduje się posłać nasze dzieci na kolonie?

Czy każdy z nas powinien posiadać jakieś hobby? Co niektórzy odpowiedzą, że nie, jednak o ile uboższe byłoby nasze życie bez owej „maszyny”, która dodaje nam energii każdego dnia. W związku z powyższym to do nas, rodziców należy obserwowanie zamiłowań dziecka i pogłębianie ich. Znakomitą porą ku temu są wakacyjne miesiące, podczas których - zamiast leniuchowania na piaszczystych plażach – dobrze jest pomyśleć o spełnieniu marzeń dziecka.
pies
Twórca: www.sxc.hu
Źródło: www.sxc.hu

Zdrowie czworonoga

Duża ilość właścicieli dbających o swoje psy decyduje się na podawanie im pokarmów gotowych. Takie traktowanie zwierząt jest niezwykle rekomendowane przez sporą ilość znawców. Internetowy sklep zoologiczny to miejsce gdzie odpowiednie karmy można nabyć szybko i tanio. W dzisiejszych czasach warto zapewnić pupilom wszystko co dla nich najlepsze, zadbać niezwykle intensywnie o ich prawidłowy rozwój.
Wszystkie artykuły z kategorii: Zwierzęta
Scrapbooking
Twórca: Kate Coleman
Źródło: http://www.flickr.com

Scrapbooking to ozdabianie zdjęć w ciekawy sposób

Zdjęcia są fantastycznym upamiętnieniem chwil, które przeżyliśmy. W dodatkuuroczo oprawione zdjęcia, cieszą nasze oczy podwójnie. Metodą, z pomocą której nasze albumy będą wyglądały jak małe dzieła sztuki jest scrapbooking. Na skutek tej metody, kierując wzrok na kartę wakacyjnym zdjęciem dostrzeżemy nie tylko samą fotografię, lecz zasuszony kwiat, którym obdarował nas ukochany, list z wyznaniem miłosnym, napisany z myślą o nas owego pamiętnego dnia... Albowiem formą przekazu jest w tym przypadku nie tylko słowo, ale także obraz.

Co takiego kupić własnym bliskim na prezent świąteczny?

Boże Narodzenie to niewątpliwie wspaniały okres - zwłaszcza dla tych osób, które lubią dostawać prezenty. Lub je dawać: ktoś mądry rzekł niegdyś, że dogodniej jest dawać, aniżeli brać. Tak naprawdę sporo w tym wszystkim prawdy.
pies
Twórca: www.sxc.hu
Źródło: www.sxc.hu

Nowinki w sklepie zoologicznym czyli czego potrzebują nasze zwierzaki.

Czasy kiedy w sklepach zoologicznych zaopatrywaliśmy się tylko w karmy dla psów czy kotów i akcesoria dla gryzoni lub artykuły wędkarskie już dawno minął. Współcześni posiadacze pupili – psa, kota, chomików czy papug i żółwi są o wiele bardziej wymagający. Ozdoby zamiast obroży, fikuśne drapaki, transportery przypominające małe domki czy posłania naśladujące swoim wyglądem nasze łóżka to jedynie wierzchołek góry lodowej zoologicznego wyposażenia.
Wszystkie artykuły z kategorii: Konie
pies
Twórca: www.sxc.hu
Źródło: www.sxc.hu

Zalety karmy dla pupili

Wybór dobrej karmy dla ulubionych psów nie bywa zazwyczaj kwestią łatwą. Aby trafnie dokonać wyboru najlepiej zapoznać się bliżej z samym zagadnieniem. Poznać firmy robiące karmy i kierować się osądami jedynie wytrawnych i sprawdzonych fachowców.
Kot, zwierzęta domoiwe
Twórca: wrhoanaz
Źródło: http://www.sxc.hu

Rób zakupy taniej dla zwierzaka

Jednym z najbardziej nietypowych punktów sprzedaży jest sklep zoologiczny. Jego specyficzny charakter wynika w pierwszej kolejności z towarów, jakie są tam oferowane. W dużej liczbie przypadków bowiem poza elementami dla zwierząt sprzedaje się tam także żywe osobniki.
kot
Twórca: sxc.hu
Źródło: sxc.hu

Nasza pociecha chce mruczka

Kiedy nasza pociecha uparła się, by mieć małe stworzonko, nie mamy serca, aby powiedzieć nie. Oczywiście, trzeba naszą pociechę przestrzec o różnych obowiązkach, jakie spoczywają na posiadaczu zwierzęcia.
Wszystkie artykuły z kategorii: Zwierzęta w domu
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.