obraz lazu
Twórca: Oleh Slobodeniuk
Źródło: http://www.flickr.com

Turkuć podjadek to owad aktualnie rzadko występującym w naszym kraju

Polska położona jest w umiarkowanej strefie pogodowej, w której występuje dosyć jasny i odczuwalny rozdział na pory roku. To dla dużej ilości zwierząt i roślin dogodne warunki do rozwoju, ponieważ nie brakuje pożywienia, wody, czy również innych substancji, jakie są potrzebne do życia.
pies, psy, zoologia
Twórca: Forsaken Fotos
Źródło: http://www.flickr.com

Zakupy dla zwierzaka online

Internet nie jest już rzeczą tylko dla rasy ludzkiej. Obecnie twój pies może mieć swój ukochany sklep zoologiczny w internecie, dzięki któremu kupisz mu smakołyki oraz inne artykuły. Popatrzmy na najciekawsze produkty, które są dostępne w sieci.
Żywienie kotów
Twórca: Costantino Beretta
Źródło: http://www.flickr.com

Jaką karmę kupić dla naszego kota?

Mały brzdąc, który z zapałem poznaje otaczający go świat, może nas zaskoczyć. Istnieją takie typy pytań, których wolelibyśmy przez długi okres nie usłyszeć z ust swojego malucha. Ale kiedyś przychodzi ten tyle już odwlekany dzień i nasza pociecha z całym zdecydowaniem oznajmia nam, że chce mieć zwierzątko.
Konie
Twórca: http://sxc.hu
Źródło: http://sxc.hu

Świetna szkółka jeździecka w mieście

Patrząc na wybieraną najczęściej przez rodziców z chorymi dziećmi hipoterapia Warszawa zagwarantować niezwykle dobre warunki. Najlepsze możliwości, które zaciekawione osoby niezwykle zachęcają i są motywacją do dalszego działania, są stale udoskonalane. Ta forma rehabilitacji dzieci i dorosłych z problemem psycho-ruchowym ma wielu entuzjastów. Tego typu opcje polepszania zdrowia pacjentów są niezwykle istotne, bo nie są inwazyjne!
ziewający Tibetan mastiff
Twórca: Pets Adviser
Źródło: http://www.flickr.com

Zwierzę z Azji

Dla miłośników czworonogów, tych, którzy po prostu chcą mieć puszystego kompana, jak i tych, których interesuje hodowla mastif tybetański stanowi właściwy wybór. Ten duży czworonóg będzie obrońcą domu, towarzyszem zabaw i oddanym przyjacielem. niecodzienne cechy rasy na pewno uczynią właścicieli bardziej atrakcyjnymi. Mastif tybetański to antyczna, dostojna rasa hodowana od wczesnego średniowiecza przez azjatyckich pasterzy i mieszczan w celach obronnych i ozdobnych.
egzotyczna ryba
Twórca: Grant Montgomery
Źródło: http://www.flickr.com

Męska pasja - o wyjazdach wędkarskich i nieodkrytych łowiskach

Uniwersalnie przyjęto, iż wyprawy wędkarskie to typowo męska profesja, trzeba z resztą potwierdzić, że tak naprawdę niedużo kobiet ciekawi się wędkarstwem. Encyklopedia podaje, że wędkarstwo to zarówno typ sportu ale także i pasji, polegające przeważnie na łapaniu ryb na wędkę.
Wszystkie artykuły z kategorii: Zwierzęta
urodziny
Twórca: Vijay
Źródło: http://www.flickr.com

Niebanalny prezent urodzinowy

Kiedy zbliżają się urodziny kogoś z naszych bliskich często myślimy, co takiej osobie podarować w prezencie. Oczywiście, zawsze w takiej sytuacji zda egzamin dobra książka, album ulubionego wykonawcy albo perfumy, ale może warto pomyśleć o czymś całkiem innym?
moro
Źródło: http://www.sxc.hu/

Elementy, które przydają się podczas używania broni na strzelnicy

Strzelnica to miejsce, gdzie obowiązują szczególne zasady ostrożności. Zabezpieczenia zastosowane w różnorodnych pistoletach bywają niewystarczające, najbardziej niedoskonałym czynnikiem w tym wypadku jest człowiek, któremu zdarza się popełniać błędy. Żeby zniwelować skutki tych błędów, ale też dla ochrony niektórych organów wykorzystuje się profesjonalne elementy. Akcesoria ochronne są potrzebne do zachowania bezpieczeństwa podczas wykorzystywania broni palnej.

Co takiego kupić własnym bliskim na prezent świąteczny?

Święta to na pewno świetny czas - w szczególności dla takich osób, które uwielbiają dostawać prezenty. Bądź je dawać: ktoś ze wszech miar inteligentny powiedział niegdyś, że lepiej jest dawać, niźli brać. W sumie sporo w tym wszystkim prawdy.
Wszystkie artykuły z kategorii: Konie
kot
Twórca: sxc.hu
Źródło: sxc.hu

Przechowywanie kociaków w domu

Koty są jednymi z najpopularniejszych zwierząt trzymanych w domu. Cechuje je duża doza niezależności, czym różnią się od psów. Inną różnicą jest fakt, że koty nie potrzebują wyprowadzania na spacer przez człowieka. Dzięki temu chętnie przygarniane są przez ludzi, którzy mają mniej czasu z uwagi na wykonywany zawód i pozostałe obowiązki. W przypadku gdy właściciel mieszka w raczej spokojnym otoczeniu, dopuszczalne jest wypuszczanie zwierzęcia na dwór.
Konie
Twórca: http://sxc.hu
Źródło: http://sxc.hu

Nigdy nie jest za późno na naukę jazdy konnej

W naszym kraju jazda konna, od kilku sezonów zdobywa coraz bardziej pokaźną liczbę fanów. Wielu ludzi oczarowanych jest tak bliskim obcowaniem z koniem, a satysfakcję gwarantuje im zdobywanie jeździeckich umiejętności. A przy tym dociera do nich, że jazda konna nie jest ani bardzo droga, ani trudna.
pies
Twórca: www.sxc.hu
Źródło: www.sxc.hu

Nowinki w sklepie zoologicznym czyli czego potrzebują nasze zwierzaki.

Czas gdy w sklepach z artykułami zoologicznymi zaopatrywaliśmy się tylko w pokarm dla czworonogów i akcesoria dla gryzoni lub artykuły wędkarskie już dawno minął. Współcześni posiadacze pupili – psa, kota, chomików czy papużek falistych i gekonów są o wiele bardziej wymagający. Ozdoby zamiast obroży, fikuśne drapaki, transportery wyglądające jak statki kosmiczne czy posłania naśladujące swoim wyglądem nasze łoża to tylko czubek góry lodowej zoologicznego asortymentu.
Wszystkie artykuły z kategorii: Zwierzęta w domu
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.