akwarium-1

Jakie zalety mają akwaria ze szkła Optiwhite

Dobrym rozwiązaniem na zagospodarowanie wolnej przestrzeni jest zakupienie do swojego mieszkania akwarium. Taka aranżacja jest szalenie atrakcyjna nie jedynie z punktu widzenia samego wystroju. Jest to również dobre wyjście dla naszego nastroju, ponieważ akwarium charakteryzuje się tym, że korzystnie wpływa na ludzkie skołatane nerwy. Nic tak nie łagodzi stresów jak namiastka natury. Najpopularniejsze jest akwarium stworzone ze specjalnego szkła optiwhite.
Karmnik dla ptaków z siatki Casanet firmy Betafence
Twórca: Betafence
Źródło: Betafence

Zagrożenia dla ptaków

O ile jesteś człowiekiem uczulonym na sprawy ekologiczne i pragniesz wesprzeć naszych braci mniejszych, jest pewna rzecz, którą możesz dla nich zrobić. Spory marsz technologiczny dał światu dużo wspaniałych rzeczy, to niezaprzeczalny fakt. Jednak powinno się w tym momencie dopisać – światu ludzkiemu. Zwierzęta wymierają przez toksyczne wyziewy z fabryk.
Żywienie kotów
Twórca: Costantino Beretta
Źródło: http://www.flickr.com

Jaką karmę kupić dla naszego kota?

Mały człowiek, który z ciekawością odkrywa świat, który go otacza, może nas zaskakiwać. Istnieją takie typy pytań, których pragnęlibyśmy przez dłuższy okres nie słyszeć z ust swojego malucha. Ale w końcu przychodzi ten tyle już odwlekany dzień i nasza pociecha z całym zdecydowaniem ogłasza wszem i wobec, że musi mieć zwierzątko.
Oczko
Twórca: cliff1066
Źródło: www.flickr.com

Przegląd mniej typowych oczek wodnych

Najbardziej typowe oczka wodne powstają z wykorzystaniem folii oraz betonu, sporo zwolenników mają przy tym również akweny murowane. Nie oznacza to jednak, że osoby zainteresowane nieco bardziej oryginalnymi rozwiązaniami stają na straconej pozycji, w cenie są bowiem również zbiorniki wykonane z szeregu innych materiałów.
złowione ryby
Twórca: Giulia Passerini
Źródło: http://www.flickr.com

Łowiska w Szewcji

Łowienie ryb to niewątpliwie urzekająca i wciągająca pasja oraz doskonały sposób na spędzenie wolnego czasu a Skandynawia to najlepsze miejsce dla zrealizowania naszego celu.
Karmnik dla ptaków z siatki Casanet firmy Betafence
Twórca: Betafence
Źródło: Betafence

Domek dla ptactwa

Człowiek w czasie szybkiego postępu technicznego silnie wpłynął na przyrodę. Trujące śmierci z setek fabryk skaziły wodę i atmosferę. Wielkie eksploatowanie lasów zniszczyło sporo unikatowych ekosystemów i sprawiło, że do atmosfery przedostaje się mało życiodajnego tlenu, produkowanego właśnie dzięki bogatej roślinności. Wiele zwierząt zostało zniszczonych przez łupieżczą działalność ludzkości.
Zima w ogrodzie
Twórca: liketearsintherain
Źródło: www.flickr.com

Zima w oczku wodnym

Zima w ogrodzie może być tak samo piękna, jak każda inna pora roku, nie da się jednak ukryć, że mroźna pora roku potrafi mieć także negatywny wpływ na te rozwiązania, które do niedawna uważaliśmy za jego największe ozdoby. Nie oznacza to jednak, że rozwiązania takie, jak oczko wodne są skazane na ponoszenie strat spowodowanych przez opady śniegu i niskie temperatury.
jazda konna nad morzem
Twórca: devra
Źródło: http://www.flickr.com

Dlaczego rekomenduje się posłać nasze dzieci na kolonie?

Czy każdy z nas powinien posiadać pasję? Zapewne nie, lecz jakże monotonnie mija dzień za dniem bez owej „maszyny”, która dodaje nam skrzydeł każdego dnia. Zatem to do nas, rodziców należy obserwowanie zainteresowań dziecka oraz pogłębianie ich. Najlepszą porą ku temu są wakacje, w czasie których - zamiast leniuchowania na złotych plażach – warto pomyśleć o spełnieniu marzeń dziecka.
konie
Źródło: flickr.com

Ferie zimowe - może stadnina koni?

Kiedyś jazda na koniu była elementem dnia codziennego - choć tak czy siak nie można powiedzieć, że wszystkich było stać na zakup konia. A jak jest dzisiaj? No cóż, jeśli posiadamy auta, a do tego są autobusy i pociągi, nie może dziwić, iż konie w transporcie są najzupełniej zbędne. Jednak w rolnictwie ciągle są one jak najbardziej pożądane. W turystyce również, a na pewno są niesamowitą atrakcją. Zwłaszcza dzieci powinny być szczęśliwe, jeżeli odwiedzą stadninę koni. Naturalnie to powinna być taka stadnina, gdzie konie są szanowane, całkowicie zadbane. Na szczęście rośnie świadomość społeczna, bo te zwierzęta też mają uczucia.
kot
Twórca: sxc.hu
Źródło: sxc.hu

Nasza pociecha chce mruczka

W momencie gdy nasze dziecko upiera się, by posiadać jakieś zwierzę, nie mamy serca, aby mu odmówić. Oczywiście, musimy naszą pociechę przestrzec o wszelkich obowiązkach, jakie spoczywają na właścicielu zwierzęcia.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.