Zwierzęta
konie
Źródło: flickr.com

Ferie zimowe - może stadnina koni?

Kiedyś jazda na koniu była elementem dnia codziennego - choć tak czy siak nie można powiedzieć, że wszystkich było stać na zakup konia. A jak jest dzisiaj? No cóż, jeśli posiadamy auta, a do tego są autobusy i pociągi, nie może dziwić, iż konie w transporcie są najzupełniej zbędne. Jednak w rolnictwie ciągle są one jak najbardziej pożądane. W turystyce również, a na pewno są niesamowitą atrakcją. Zwłaszcza dzieci powinny być szczęśliwe, jeżeli odwiedzą stadninę koni. Naturalnie to powinna być taka stadnina, gdzie konie są szanowane, całkowicie zadbane. Na szczęście rośnie świadomość społeczna, bo te zwierzęta też mają uczucia.
Pies mastif tybetański
Twórca: lgrvv
Źródło: http://www.flickr.com

Na którą rasę psów warto dzisiaj stawiać?

Co musimy wiedzieć o rasie psów mastif tybetański jakiś czas przed tym, jak zostaniemy właścicielami takiego psa? Przede wszystkim pod lupę należy brać dobre warunki, jakie są perfekcyjne dla takich piesków. Prowadzimy stuprocentowo profesjonalną opiekę, taką jak hodowla mastif tybetański – jako istotna rasa. Dzięki wielkiemu doświadczeniu możemy zaoferować wiele cennych wskazówek zainteresowanym zakupem takiego psa klientom. Potencjalni klienci liczą na naszą pomoc, a taką właśnie gwarantujemy każdemu.
Pies rasy mastif tybetański
Twórca: lgrvv
Źródło: http://www.flickr.com

Jakim sposobem zatroszczyć się o własnego psa

Każdy właściciel pupila wie jak ważne jest dbanie o swojego czworonoga wie. Wszyscy właściciele zwierząt muszą wiedzieć jak istotne jest dbanie o swojego czworonoga. Odpowiednia pielęgnacja jego sierści, jamy ustnej oraz zbilansowana dieta w każdym przypadku są obowiązkowe. Aby włosie podopiecznego była piękna i lśniąca musimy odpowiednio o nią zadbać oraz dobierać produkty przeznaczone dla zwierząt. Nigdy nie korzystajmy kosmetyków przeznaczonych dla ludzi. Należy się zaopatrzyć specjalistyczny odpowiedni szampon dla psów.
Kot, zwierzęta domoiwe
Twórca: wrhoanaz
Źródło: http://www.sxc.hu

Rób zakupy taniej dla zwierzaka

Jednym z najbardziej charakterystycznych punktów sprzedaży jest sklep zoologiczny. Jego specyficzny charakter wynika przede wszystkim z towarów, jakie są tam oferowane. W dużej liczbie przypadków bowiem poza elementami dla zwierząt sprzedaje się tam też żywe osobniki.
Żwirek dla kota
Źródło: www.zwierzakowo.pl

Karma dla kota i nie tylko

Nie jest nigdy za prosto dogodzić kotu bez względu na ich gatunek, o czym doskonale wiedzą wszyscy ich właściciele. Koty, psy, myszoskoczki czy szczury, potrzebują bowiem dużo troski od strony ich właścicieli. Skupiając się jednak na kotach, dobrze będzie chwilę zastanowić się nad tym, jak zadbać o te zwierzęta. Czy najlepiej kupować w Internecie, czy w sklepie zoologicznym, inwestować w żwirek dla kota, a może kupować odmienne akcesoria?
Akwarium
Twórca: sxc.hu
Źródło: sxc.hu

Jakie zwierzątko dla małego dziecka

Setki opiekunów zastanawia się, czy ulec naleganiom pociechy o zwierzątko. Czy zatem jest to rozsądny pomysł? Czy dobrze jest sprawić dziecku zwierzę? Jakie są dobre i złe strony takiego zakupu? No i które zwierzę będzie trafnym wyborem?
Pies rasy mastif tybetański
Twórca: lgrvv
Źródło: http://www.flickr.com

Czym się cechuje mastif tybetański oraz którą hodowlę dobrze jest wziąć pod uwagę

W czasie kupna nowego zwierzęcia trzeba zadbać o bardzo wielką liczbę spraw powiązanych z potrzebami gatunkowymi konkretnych zwierząt, takich jak choćby mastif tybetański. Każdej osobie zależy, by jego zwierzę czuło się w mieszkaniu jak najlepiej i psy nie są tu absolutnie żadnym wyjątkiem. W dzisiejszych czasach wybranie dobrej hodowli psów nie jest zazwyczaj rzeczą banalną, zwłaszcza w razie mastifa tybetańskiego. W dużej ilości placówek zajmujących się tego typu działalnością prosto popaść w dezorientację. Z takiej przyczyny doskonałym pomysłem przed wybraniem się do hodowli będzie dodatkowe zapoznanie się z charakterystyką tej konkretnej rasy psa.
Karma dla kotów
Źródło: www.sxc.hu

Kocia rzeczywistość czyli jak prawidłowo otaczać troską futrzaka

Świat bez mruczków musiałby być smutny. Wielu ludzi nie może żyć bez tych zwierzaków i trudno się im dziwić. Kot racze nie jest tak silnie przywiązany do ludzi jak pies, nie respektuje komend, jest krnąbrny, czasem coś demoluje (zwłaszcza, jeśli nie zainwestowałeś w drapaki). Mimo to mruczka da się lubić.
Kot domowy
Twórca: http://www.sxc.hu
Źródło: http://www.sxc.hu

W jaki sposób najlepiej dbać o zdrowie ukochanego kota?

Zwierzęta dotrzymują kroku ludziom od dawnych czasów. Kiedy tylko ludzie w czasach prehistorii nauczyli się wykazywać większą zdolnością myślenia, niż zwierzęta, pojęli, że zwierzęta potrafią służyć do czegoś więcej niż do zdobywania mięsa i skór. Pojawiła się idea hodowli, a wilki, które później dość długo i powoli zmieniały się w trochę odmienny gatunek, poniekąd współcześnie rozpoznawalny przez nas jako psy rasy husky czy malamut, były oswajane trochę jako przyszywani członkowie rodzin, i niezmiernie czujne i użyteczne narzędzia: do tropienia, do ostrzegania przed zagrożeniem, do wypasania stad kóz i owiec.
Kot, zwierzęta domoiwe
Twórca: wrhoanaz
Źródło: http://www.sxc.hu

Jak sporo taniej utrzymać własnego zwierzaka?

Chociaż w dalszym ciągu utrzymanie zwierzęcia - psa czy kota, zasadniczo nie jest bardzo dużym wydatkiem, to jednakże szczególnie ostatnio nietrudno zauważyć, że ludzie w Polsce narzekają, iż obecnie nawet utrzymanie małego zwierzęcia nie jest łatwe. Cóż, skoro mamy spore spowolnienie gospodarcze, nie powinniśmy myśleć, że wyłącznie ludzie będą cierpieć. Oczywiście nigdy nie warto pozbyć się własnego zwierzęcia, to nie ma najmniejszego sensu. Należy najzwyczajniej odnaleźć takie miejsce, w którym smycze bądź kuwety dla kotów są mimo wszystko korzystniejsze cenowo.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.