Psy
Kot domowy
Twórca: http://www.sxc.hu
Źródło: http://www.sxc.hu

W jaki sposób najlepiej dbać o zdrowie ukochanego kota?

Zwierzęta dotrzymują kroku ludziom od dawnych czasów. Jak tylko ludzie pierwotni nauczyli się wykazywać lepszą zdolnością myślenia, niż ich bracia mniejsi, pojęli, że te stworzenia mogą służyć nie tylko do zabijania i dawania przyodziewku. Zrodziła się idea hodowli, a wilki, które w następnych tysiącleciach dość długo i stopniowo zmieniały się w trochę inny gatunek, poniekąd współcześnie rozpoznawalny przez nas jako psy rasy husky czy malamut, były oswajane trochę jako dodatkowi członkowie rodzin, i bardzo czujne i użyteczne narzędzia: do tropienia, do alarmowania przed zagrożeniem, do wypasania stad kóz i owiec.
mastiff z Tybetu
Twórca: Pets Adviser
Źródło: http://www.flickr.com

Dlaczego posiadania psa to naprawdę spora przyjemność?

Powiedzieć, że pies to największy przyjaciel człowieka to w sumie jakby napisać, że Poznań mieści się na terenie naszego kraju. Wszyscy to doskonale wiedzą. Jednak należy to powtarzać, ponieważ w dalszym ciągu w schroniskach żyje sporo psów, które ze smutkiem w oczach czekają na nowego pana, takiego człowieka, który je przygarnie
.
pies
Twórca: www.sxc.hu
Źródło: www.sxc.hu

Zdrowie czworonoga

Wielu właścicieli dbających o własne psy decyduje się na dawanie im pokarmów wcześniej przygotowanych. Takie traktowanie zwierząt jest niezwykle polecane przez sporą liczbę znawców. Internetowy sklep zoologiczny to miejsce gdzie odpowiednie karmy można nabyć szybko i tanio. W nowym tysiącleciu warto zapewnić czworonogom wszystko co dla nich najlepsze, zadbać szczególnie intensywnie o ich prawidłowy rozwój.
Twórca: Grumpy Chris

Wybór karmy dla psiaka

To naturalnie, że karma dla psa jest jedną z ważniejszych kwestii. Są różni właściciele, niektórzy wolą gotować, ale odpowiednie jedzenie dla szczeniaka naprawdę niełatwo przyrządzić.
Pies rasy mastif tybetański
Twórca: lgrvv
Źródło: http://www.flickr.com

Jakim sposobem zatroszczyć się o własnego psa

Każdy właściciel pupila wie jak ważne jest dbanie o własnego czworonoga wie. Wszyscy właściciele zwierząt powinni wiedzieć jak istotne jest dbanie o swojego pupila. profesjonalna pielęgnacja jego sierści, uzębienia i odpowiednie żywienie w każdym przypadku są niezaopatrzone. Aby włosie naszego czworonoga była zadbana i lśniąca musimy dobrze o nią dbać a także dobierać produkty przeznaczone dla czworonogów. Nigdy nie używajmy preparatów przeznaczonych dla ludzi. Należy nabyć specjalistyczny szampon dla psów.
Tibetan mastiff
Twórca: Andrea Arden
Źródło: http://www.flickr.com

Hodowla psów rasowych tibetan mastiff w Polsce

Niebanalną w hodowli rasą jest w opinii wielu ekspertów właśnie tibetan mastiff. Te rasowe psy robią wrażenie własnym sprytem i szczególną urodą. Określona hodowla prowadzona przez doświadczonych w tym temacie specjalistów może zmotywować potencjalnych właścicieli do wybrania właśnie piesków z tego miejsca. Indyjskie i nepalskie linie krwi mastiffów przyjechały do nas bardzo dawno, a do dziś rasa ta cieszy się wzrastającym stale zainteresowaniem.
pies
Twórca: www.sxc.hu
Źródło: www.sxc.hu

Zalety karmy dla pupili

Wybór odpowiedniej karmy dla ulubionych psów nie bywa zwyczajowo sprawą łatwą. Aby trafnie wybrać najlepiej zapoznać się bliżej z samym zagadnieniem. Poznać firmy produkujące karmy i kierować się opiniami wyłącznie wytrawnych i doświadczonych fachowców.
Koty Bengalskie
Twórca: http://www.sxc.hu
Źródło: http://www.sxc.hu

Zwierzęta w domach – co dawać domowemu kotu, aby zachował zdrowie?

Ludzie od wieków przygarniali do własnych gospodarstw zwierzęta. Zaczęli dawno temu i trwa to do teraz. Przede wszystkim, pewne gatunki są trzymane w celach użytkowych, do uboju i na mięso. Druga rzecz - już ludzie pierwotni poczynali zauważać, że pewne zwierzęta, przede wszystkim wilki, łatwo oswoić, a gdy już się to powiedzie, one odwdzięczają się między innymi przywiązaniem i wiernością, ale również czujnością, czy nawet, przy odpowiednim szkoleniu, wsparciem w szukaniu zwierzyny i polowaniach.

Jaka karma dla psów jest najlepsza?

Wybranie dobrej karmy dla ukochanych psów nie bywa zazwyczaj rzeczą banalną. Aby dobrze dokonać wyboru najbezpieczniej zapoznać się bliżej z samą kwestią. Poznać marki produkujące karmy i kierować się opiniami tylko cenionych i doświadczonych specjalistów. W dzisiejszych czasach warto bowiem zapewnić ukochanym psom wszystko co dla nich najlepsze.
Tibetan mastiff
Twórca: Andrea Arden
Źródło: http://www.flickr.com

Fachowa pielęgnacja psa i kotka

Wychowywanie zwierzaka to generalnie jeden wielki worek problemów i przyjemności. Wierny pies daje wiele szczęścia nawet w ponure dni. To idealny kompan do dalekich wędrówek i gwarant bezpieczeństwa. ko, mimo swojej ostrożnej natury, też umie się szybko zaprzyjaźnić z właścicielem. Zasypianie z ciepłym, mruczącym kotkiem to spora przyjemność.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.