Psy

Jaka karma dla psów jest najlepsza?

Wybranie dobrej karmy dla ukochanych psów nie bywa zazwyczaj rzeczą banalną. Aby dobrze dokonać wyboru najbezpieczniej zapoznać się bliżej z samą kwestią. Poznać marki produkujące karmy i kierować się opiniami tylko cenionych i doświadczonych specjalistów. W dzisiejszych czasach warto bowiem zapewnić ukochanym psom wszystko co dla nich najlepsze.
pies
Twórca: www.sxc.hu
Źródło: www.sxc.hu

Zalety karmy dla pupili

Wybór dobrej karmy dla ukochanych psów nie bywa zwyczajowo kwestią łatwą. Aby dobrze dokonać wyboru najlepiej zapoznać się bliżej z samą kwestią. Poznać marki produkujące karmy i kierować się opiniami wyłącznie cenionych i sprawdzonych specjalistów.
pies
Twórca: www.sxc.hu
Źródło: www.sxc.hu

Zdrowie czworonoga

Duża ilość właścicieli ceniących swoje psy decyduje się na dawanie im pokarmów wcześniej przygotowanych. Tego typu traktowanie zwierząt jest bardzo zalecane przez sporą ilość znawców. Internetowy sklep zoologiczny to miejsce gdzie odpowiednie karmy można nabyć szybko i tanio. W nowym tysiącleciu warto zapewnić czworonogom wszystko co dla nich najlepsze, zatroszczyć się niezwykle silnie o ich prawidłowy rozwój.
Tibetan mastiff
Twórca: Andrea Arden
Źródło: http://www.flickr.com

Fachowa pielęgnacja psa i kotka

Wychowywanie zwierzaka to generalnie jeden wielki worek problemów i przyjemności. Wierny pies daje wiele szczęścia nawet w ponure dni. To idealny kompan do dalekich wędrówek i gwarant bezpieczeństwa. ko, mimo swojej ostrożnej natury, też umie się szybko zaprzyjaźnić z właścicielem. Zasypianie z ciepłym, mruczącym kotkiem to spora przyjemność.
Twórca: Qole Pejorian

Internetowy sklep twojego zwierzaka

Nowe technologie powodują, że wiele czynności staje się szybkie i proste. Sporo przedmiotów można nabyć, nie wyściubiając nosa za próg mieszkania. W Internecie funkcjonują już sklepy generalnie z każdej możliwej gałęzi. Znajdziesz tu więc sklep z obrazami, hurtownię dywanów, ofertę renomowanego fabrykanta starych win z słonecznej Francji itp.. I nie wyłącznie ty skorzystasz na prostych sprawunkach z dostawą do miejsca zamieszkania, lecz też twój włochaty pupil. Dzisiaj nawet psy posiadają swój sklep zoologiczny w sieci!
Kot domowy
Twórca: http://www.sxc.hu
Źródło: http://www.sxc.hu

W jaki sposób najlepiej dbać o zdrowie ukochanego kota?

Zwierzęta towarzyszą człowiekowi od niepamiętnych czasów. Jak tylko ludzie pierwotni nauczyli się wykazywać lepszą inteligencją, niż ich bracia mniejsi, pojęli, że te stworzenia potrafią służyć nie tylko do zabijania i dawania przyodziewku. Narodziła się idea hodowli, a wilki, które później dość długo i stopniowo zmieniały się w trochę odmienny gatunek, bliżej rozpoznawalny przez nas jako psy rasy husky czy malamut, były przygarniane częściowo jako przyszywani członkowie plemion, i bardzo uważne i przydatne narzędzia: do odnajdowania zwierzyny, do ostrzegania przed zagrożeniem, do pilnowania stad kóz i owiec.
mastiff z Tybetu
Twórca: Pets Adviser
Źródło: http://www.flickr.com

Dlaczego posiadania psa to naprawdę spora przyjemność?

Napisać, że pies to największy przyjaciel człowieka to w sumie jakby powiedzieć, że Warszawa mieści się na terytorium RP. Wszyscy to doskonale wiedzą. Jednakże trzeba to powtarzać, ponieważ ciągle w naszych schroniskach żyje dużo psiaków, które z wielkim żalem czekają na nowego pana, tego człowieka, który zdoła je przygarnąć
.
Twórca: Grumpy Chris

Wybór karmy dla psiaka

Wiadomo, że karma dla psa to jedna z trudniejszych spraw. Są różni właściciele, niektórzy gotują zwierzętom, ale odpowiednie jedzenie dla psa bardzo trudno wybrać.
Kot, zwierzęta domoiwe
Twórca: wrhoanaz
Źródło: http://www.sxc.hu

Jak sporo taniej utrzymać własnego zwierzaka?

Choć ciągle utrzymanie zwierzęcia - psa bądź kota, generalnie nie jest wielkim wydatkiem, to jednak zwłaszcza ostatnimi czasy można dostrzec, że mieszkańcy Polski skarżą się, iż aktualnie nawet utrzymanie domowego zwierzaka nie jest łatwe. No cóż, skoro mamy znaczne spowolnienie w gospodarce, nie możemy myśleć, że tylko ludzie będą "biedować". Naturalnie w żadnym razie nie warto pozbyć się własnego zwierzęcia, to nie ma najmniejszego sensu. Trzeba po prostu odnaleźć to miejsce, w którym smycze albo kuwety dla kotów są nieco tańszymi wydatkami.
Pies rasy mastif tybetański
Twórca: lgrvv
Źródło: http://www.flickr.com

Jakim sposobem zatroszczyć się o własnego psa

Każdy właściciel pupila wie jak ważne jest dbanie o swojego czworonoga wie. Wszyscy właściciele czworonogów muszą wiedzieć jak istotne jest dbanie o swojego pupila. Odpowiednia pielęgnacja jego sierści, uzębienia oraz odpowiednie żywienie w każdym przypadku są obowiązkowe. Aby włosie podopiecznego była zadbana i lśniąca musimy dobrze o nią zadbać oraz dobierać kosmetyki przeznaczone dla czworonogów. Nigdy nie używajmy kosmetyków przeznaczonych dla ludzi. Należy nabyć specjalistyczny szampon dla psów.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.