Dzieci
konie
Źródło: flickr.com

Ferie zimowe - może stadnina koni?

Kiedyś jazda na koniu była codziennością - chociaż i tak nie można powiedzieć, że wszystkich było stać na konia. A jak jest dzisiaj? Cóż, skoro posiadamy samochody, a do tego są autobusy oraz pociągi, nie może zdziwić, iż konie w akurat transporcie są w zupełności zbędne. Jednakowoż w rolnictwie w dalszym ciągu są one bez dwóch zdań pożądane. W turystyce także, a niewątpliwie są fajną atrakcją turystyczną. W szczególności dzieci powinny być uradowane, jeśli odwiedzą stadninę koni. Naturalnie to powinna być ta stadnina, w której konie są szanowane, całkowicie zadbane. Na szczęście rośnie świadomość społeczna, ponieważ te zwierzęta też mają uczucia.
ziewający Tibetan mastiff
Twórca: Pets Adviser
Źródło: http://www.flickr.com

Zwierzę z Azji

Dla miłośników czworonogów, tych, którzy po prostu pragną posiadać puchatego kolegę, jak i tych, których interesuje hodowla mastif tybetański stanowi najlepszy wybór. Ten duży pies będzie obrońcą domu, kompanem zabaw i lojalnym przyjacielem. nietypowe cechy rasy na pewno uczynią właścicieli bardziej atrakcyjnymi. Mastif tybetański to wiekowa, dostojna rasa hodowana od wczesnego średniowiecza przez chińskich wieśniaków i mieszczan w celach obronnych i dekoracyjnych.
jeż
Źródło: flickr.com

Co powoduje, że ubóstwiamy własne zwierzęta ?

Co prawda zdarzają się te osoby, które ogólnie nie przepadają przesadnie za zwierzakami, lecz na całe szczęście są w mniejszości. Można zatem powiedzieć, że zasadniczo ludzie uwielbiają zwierzaki - no przynajmniej te domowe. Pomyślmy poważnie nad niezwykłym fenomenem zwierząt.Niesamowicie istotne jest w szczególności to by starać się docenić piękno zwierząt. Naturalnie piękno to czysto względne zagadnienie, lecz na przykład psy są w stanie się bardzo podobać. To tak naprawdę niesamowite, że mamy możliwość trzymać dzisiaj tak znacząca ilość zwierzaków! Zadbajmy szczególnie o to, aby w żadnym razie nie sprawić, iż zwierzak będzie wyłącznie z naszej winy w jakimś stopniu poszkodowany. Zwierzęta są wyłącznie dla dojrzałych ludzi.
latawiec
Twórca: Iain and Sarah
Źródło: http://www.flickr.com

Czy istnieją domowe metody na zrobienie latawca?

Każdy z nas bez wątpienia uwielbia przebywać na otwarte przestrzeni, przy świeżym powietrzu. Tego rodzaju aktywność jest przez nas niejednokrotnie uwielbiana, zwłaszcza w okresie letnim, kiedy to wysokie temperatury na zewnątrz pomagają nam przetrwać nawet najbardziej trudne momenty w naszym życiu. Tymczasem ogromnie raz za razem okazuje się również, że w tym czasie lubimy użytkować wszelkiego rodzaju zabawki. Takie przyzwyczajenie na pewno zostało nam z dzieciństwa, niemniej wprawdzie równie entuzjastycznie przekazujemy je naszym dzieciom.
jazda konna nad morzem
Twórca: devra
Źródło: http://www.flickr.com

Dlaczego rekomenduje się posłać nasze dzieci na kolonie?

Czy każdy człowiek powinien posiadać zainteresowania? Co niektórzy odpowiedzą, że nie, jednak jakże monotonnie mija dzień za dniem bez owej „maszyny”, która dodaje nam energii każdego dnia. Dlatego to do nas, rodziców należy obserwowanie zainteresowań dziecka oraz pogłębianie ich. Doskonałą porą ku temu są wakacyjne miesiące, w trakcie których - zamiast oddawania się błogiemu lenistwu na złotych plażach – warto pomyśleć o spełnieniu marzeń dziecka.
mastiff z Tybetu
Twórca: Pets Adviser
Źródło: http://www.flickr.com

Dlaczego posiadania psa to naprawdę spora przyjemność?

Powiedzieć, że pies jest największym przyjacielem człowieka to tak naprawdę jakby napisać, że Zakopane mieści się na terytorium naszego kraju. No wszyscy to rewelacyjnie wiedzą. Jednakowoż trzeba to powtarzać, bo ciągle w polskich schroniskach mieszka wiele psiaków, które z utęsknieniem czekają na nowego pana, tego człowieka, który je przygarnie
.
konie
Twórca: Krzysztof Szustka
Źródło: Integer S.A.

Poznaj piękno jazdy konnej

Hodowla koni bez wątpienia cieszy się w naszym kraju bardzo długą tradycją, a te wspaniałe zwierzęta przez całe stulecia odgrywały niezwykle istotną rolę dla samej tylko polskiej wojskowości. Także i obecnie znajdziemy u nas znaczne grono amatorów jazdy konnej, i raczej trudno byłoby się temu dziwić, gdyż rzeczywiście może to być doskonały sposób na spędzanie swojego wolnego czasu dla każdego z nas. Z jednej strony otrzymujemy dzięki temu dawkę ruchu na świeżym powietrzu, a równocześnie taka aktywność jest niezwykle relaksująca.
Pies rasy mastif tybetański
Twórca: lgrvv
Źródło: http://www.flickr.com

Kupno psiaka. Na jakie rzeczy powinniśmy zwrócić uwagę?

Kiedyś wreszcie nadchodzi ten czas, gdy nasze dziecko ogłasza nam, iż pragnie posiadać w domu zwierzę. To dosyć poważna rzecz i należy się nad tym dobrze zastanowić. Na pewno nie można pochopnie się zgadzać. Nie mówmy naszemu dziecku, że pozwalamy na to, tylko dlatego, aby zaprzestało nas tą prośbą zamęczać. Oszukiwanie malucha przyniesie jeszcze gorsze skutki niż brak zgody. Zanim jednakże zniszczymy pragnienia dzieciaka o zwierzątku, przeanalizujmy wszystko na spokojnie.
łąka
Twórca: PhillipC
Źródło: http://www.flickr.com/

Obozy jeździeckie dla najmłodszych

Niełatwo jest dziś zorganizować dziecku intrygujące wakacje, które będzie ono pamiętać aż do końca swego życia. W denerwującym dużej ilości firm zajmujących się organizowaniem kolonii prosto stracić orientację. Odpoczynek dziecka czy to zimą, czy latem należy planować z określonym wyprzedzeniem. Dobrze nastawić się na bardziej czynne formy odpoczywania oraz na co bardziej oryginalne propozycje biura podróży, które mogą sprawić wiele radości dziecku.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.