Kot
kot
Twórca: sxc.hu
Źródło: sxc.hu

Przechowywanie kociaków w domu

Koty są jednymi z najpopularniejszych zwierząt trzymanych w domu. Cechuje je duża doza niezależności, czym różnią się od psów. Inną różnicą jest fakt, że koty nie potrzebują wyprowadzania na spacer przez człowieka. Dzięki temu chętnie przygarniane są przez ludzi, którzy mają mniej czasu z uwagi na wykonywany zawód i pozostałe obowiązki. W przypadku gdy właściciel mieszka w raczej spokojnym otoczeniu, dopuszczalne jest wypuszczanie zwierzęcia na dwór.
Kot domowy
Twórca: http://www.sxc.hu
Źródło: http://www.sxc.hu

W jaki sposób najlepiej dbać o zdrowie ukochanego kota?

Zwierzęta towarzyszą ludziom od dawnych epok. Jak tylko ludzie pierwotni nauczyli się wykazywać lepszą inteligencją, niż ich bracia mniejsi, pojęli, że te stworzenia potrafią służyć do czegoś więcej niż do zabijania i dawania przyodziewku. Pojawiła się idea hodowania, a wilki, które w następnych tysiącleciach bardzo długo i powoli przekształcały się w nieco inny gatunek, poniekąd współcześnie rozpoznawalny przez nas jako psy rasy husky czy malamut, były oswajane częściowo jako przyszywani członkowie plemion, a także wyjątkowo czujne i użyteczne narzędzia: do odnajdowania zwierzyny, do ostrzegania przed zagrożeniem, do pilnowania stad kóz i owiec.
zoologiczny sklep
Źródło: http://www.zoologiczny.sklep.pl/

Markowe drapaki dla kotów w niewysokiej cenie

Na co warto akcesoria się zdecydować, będąc w sklepie z akcesoriami oraz zabawkami dla zwierząt? Niezwykle wzięte wśród kocich dodatków drapaki to znakomita zabawka oraz jednocześnie miejsce do spania dla czteronożnego pupila. Koty mogą także naostrzyć swoje pazurki dzięki drapakom znajdującym się wśród propozycji na rynku. Ostrząc pazurki kotki pozbywają się w naturalny sposób starej płytki z pazurków. Kupując firmowy sprzęt nabywa się doskonałe materiały, które będą kot służyły przez lata.
Karma dla kotów
Źródło: www.sxc.hu

Kocia rzeczywistość czyli jak prawidłowo otaczać troską futrzaka

Świat bez kotów musiałby być smutny. Wielu ludzi nie umie żyć bez futrzaków i to nic dziwnego. Kot być może nie jest tak bardzo przywiązany do człowieka jak pies, nie respektuje poleceń, jest krnąbrny, czasem coś demoluje (zwłaszcza, gdy nie zainwestowałeś w drapaki). Mimo to kota da się lubić.

Kotek w naszym życiu

Dzieciaki w pewnym wieku dorastają do pewnej śmiałej decyzji i pewnego pięknego poranka oświadczają nam, że pragną mieć zwierzątko. Może to być wpływ innych dzieci. Jeżeli w sąsiedztwie jakiś maluch ma świnka morska lub inne zwierzątko jest na podwórku kimś. Inne dzieci pragną przecież zwierzątko pogłaskać, pobawić się z nim trochę. W tym momencie ten maluch jest panem i władcą i jedynie od jego widzi mi się zależy, kto tym razem weźmie do ręki jego świnkę.
Koty domowe a żywienie
Twórca: Benjamin Watson
Źródło: http://www.flickr.com

Czym żywić nasze kociaki?

Bez wątpienia każdy rodzic miał za sobą taki moment, kiedy to ich pociecha uroczyście oświadcza, iż pragnie posiadać w domu zwierzę. Co wtedy począć? Czy od razu odmawiać maluchowi zwierzątka? To zależy od paru rzeczy. Głównie, warunków mieszkaniowych naszej rodziny.
Karma dla kotów
Źródło: www.sxc.hu

Oferty sklepu zoologicznego – doskonały poziom

Godny zaufania klientów sklep zoologiczny to miejsce, gdzie możemy znaleźć wszelkie niezbędne produkty dla naszych pupili, proponuje też rozmaite akcesoria. Niesamowicie potrzebne w danym momencie rzeczy dla naszego kota są w zasięgu ręki, a ceny wręcz zniewalają. Zachwycające wręcz zestawy spodobają się niejednej osobie, która chce inwestować w szczególności w rewelacyjną jakość. Warto dokładnie analizować potrzeby naszego zwierzaka i dawać mu to, co najlepsze.
jeż
Źródło: flickr.com

Co powoduje, że ubóstwiamy własne zwierzęta ?

Co prawda zdarzają się te osoby, które ogólnie nie przepadają przesadnie za zwierzakami, lecz na całe szczęście są w mniejszości. Można zatem powiedzieć, że zasadniczo ludzie uwielbiają zwierzaki - no przynajmniej te domowe. Pomyślmy poważnie nad niezwykłym fenomenem zwierząt.Niesamowicie istotne jest w szczególności to by starać się docenić piękno zwierząt. Naturalnie piękno to czysto względne zagadnienie, lecz na przykład psy są w stanie się bardzo podobać. To tak naprawdę niesamowite, że mamy możliwość trzymać dzisiaj tak znacząca ilość zwierzaków! Zadbajmy szczególnie o to, aby w żadnym razie nie sprawić, iż zwierzak będzie wyłącznie z naszej winy w jakimś stopniu poszkodowany. Zwierzęta są wyłącznie dla dojrzałych ludzi.
Karmy dla kotów Royal Canin
Źródło: www.zwierzakowo.pl

Nasi milusińscy – mruczące 4 łapy

Kociaki, to nasze pieszczochy, które zamieszkują razem z nami pod jednym dachem, a także rozpieszczane są przez domowników na każdym kroku. Nie powinno dziwić nikogo, że kupując kota czujemy obowiązek dać mu to co dobre. Podstawową z tych rzeczy bez wątpienia jest sucha karma dla kota.
koty

W jaki sposób przetrwać z ze zwierzakiem pod jednym dachem

Kupując sobie kota do mieszkania, należy zabiegać o to, żeby było ono odpowiednio przygotowane do oczekiwań naszego zwierzaka. Wystarczy kilka niewielkich zmian, aby nasz zwierzak czuł się u nas swojsko i swobodnie. Pojawienie się zwierzaka w naszym mieszkaniu zwykle wiąże się z ogromną radością wszystkich domowników, nie należy jednak zapominać także o tym, że jest to także odpowiedzialność. Musimy zapewnić zwierzakowi bezpieczeństwo i wystarczającą ilość przestrzeni do zabawy. Dlatego właśnie powinniśmy wyposażyć mieszkanie w akcesoria dla zwierząt, które z całą pewnością ułatwią nam pielęgnowanie naszego kota.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.