Pies
tibetan mastiff
Twórca: lgrvv
Źródło: http://www.flickr.com

Jakie są przyczyny posiadania psa w swoim mieszkaniu?

Niegdyś psy w dużej mierze służyły swoim właścicielom jako bardzo dobra ochrona przed chociażby drapieżnikami. Szczególnie na polskiej wsi nierzadko psy były praktycznie nieodłączną częścią życia. Obecnie nadal psy są często wykorzystywane do tak jakby celów komercyjnych, na przykład są bardzo dobre jeżeli w grę wchodzi ochrona. Naturalnie akurat w tym wszystkim nie ma nic złego, przecież jeżeli psy są dobrze traktowane, to bez wątpienia nie jest im źle. Jednakże takie zwierzaki jak np. tibetan mastiff breeders, są "rozchwytywane" akurat nie z takowych przyczyn.
Tibetan mastiff
Twórca: Andrea Arden
Źródło: http://www.flickr.com

Hodowla psów rasowych tibetan mastiff w Polsce

Nieprostą w hodowli rasą jest w opinii wielu ekspertów właśnie tibetan mastiff. Te urocze psy robią wrażenie własnym sprytem oraz szczególną urodą. Określona hodowla prowadzona przez doświadczonych w tym temacie ekspertów motywuje potencjalnych właścicieli do wybrania właśnie piesków z tego miejsca. Indyjskie czy nepalskie linie krwi mastiffów przybyły do nas bardzo dawno, a do dzisiaj rasa ta cieszy się zwiększającym się ciągle zainteresowaniem.
Pies rasy mastif tybetański
Twórca: lgrvv
Źródło: http://www.flickr.com

Kupno psiaka. Na jakie rzeczy powinniśmy zwrócić uwagę?

Kiedyś wreszcie nadchodzi ten czas, gdy nasze dziecko ogłasza nam, iż pragnie posiadać w domu zwierzę. To dosyć poważna rzecz i należy się nad tym dobrze zastanowić. Na pewno nie można pochopnie się zgadzać. Nie mówmy naszemu dziecku, że pozwalamy na to, tylko dlatego, aby zaprzestało nas tą prośbą zamęczać. Oszukiwanie malucha przyniesie jeszcze gorsze skutki niż brak zgody. Zanim jednakże zniszczymy pragnienia dzieciaka o zwierzątku, przeanalizujmy wszystko na spokojnie.
Karmy dla psów ZiwiPeak
Źródło: www.zwierzakowo.pl

Jaka karma będzie najlepsza dla naszego psa?

Dla Właściwego rozwoju pies potrzebuje pełnowartościowego pożywienia, odpowiedniego do wieku, rozmiaru i aktywności. Najistotniejsze w diecie naszego psa są białka, węglowodany, tłuszcze, a także witaminy i minerały. Dobrze dobrana sucha karma dla psa dostarcza mu wszelkich potrzebnych składników, aby długo cieszył się dobrym zdrowiem.
Tibetan mastiff
Twórca: Andrea Arden
Źródło: http://www.flickr.com

Fachowa pielęgnacja psa i kotka

Posiadanie zwierzaka to właściwie spory worek problemów i miłych chwil. Kochający pies gwarantuje dużo radości i uśmiechu nawet w ponure dni. To idealny towarzysz do dalekich wędrówek i gwarant bezpieczeństwa. ko, mimo swojej tajemniczej natury, także może się skutecznie zaprzyjaźnić z ludźmi. Zasypianie z ciepłym, mruczącym kotem to ogromna przyjemność.
Karma sucha dla kotów Acana
Źródło: www.zwierzakowo.pl

Co tak rzeczywiście jest w karmach dedykowanych dla kotów?

Karmienie twojego czworonoga jest niezmiernie ważne. Dopasowanie właściwej diety musisz koniecznie konsultować z zwierzęcym dietetykiem. Musi on ocenić ”parametry” twojego przyjaciel – przede wszystkim liczbę lat, płeć, kastrację oraz przebyte choroby. To oczywiste, że czworonogi starsze powinny być inaczej odżywiane, niż małe, a kastrowany kot w inny sposób, niż ten bez operacji.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.