Pies
Tibetan mastiff
Twórca: Andrea Arden
Źródło: http://www.flickr.com

Fachowa pielęgnacja psa i kotka

Wychowywanie zwierzęcego pupila to właściwie jeden wielki worek obowiązków i przyjemności. Kochający pies gwarantuje sporo radości i uśmiechu nawet w ponure dni. To świetny towarzysz do długich spacerów i gwarant bezpieczeństwa. ko, mimo swojej ostrożnej natury, też umie się szybko zaprzyjaźnić z właścicielem. Leżenie z puszystym, mruczącym kłębkiem futra to ogromna przyjemność.
Tibetan mastiff
Twórca: Andrea Arden
Źródło: http://www.flickr.com

Hodowla psów rasowych tibetan mastiff w Polsce

Nieprostą w hodowli rasą jest w opinii wielu fachowców właśnie tibetan mastiff. Te rasowe psy wywierają wrażenie swym sprytem oraz niepodrabianą urodą. Określona hodowla prowadzona przez doświadczonych w tym obszarze ekspertów zachęca potencjalnych właścicieli do wybrania właśnie piesków z tego miejsca. Indyjskie czy nepalskie linie krwi mastiffów przyjechały do nas bardzo dawno, a do dzisiaj rasa ta cieszy się wzrastającym ciągle zainteresowaniem.
Karma sucha dla kotów Acana
Źródło: www.zwierzakowo.pl

Co tak rzeczywiście jest w karmach dedykowanych dla kotów?

Jedzenie twojego zwierzęcego pupila jest niesamowicie ważne. Dobór prawidłowej diety trzeba koniecznie konsultować z weterynarzem. Musi on wziąć pod lupę cechy twojego małego towarzysza – przede wszystkim wiek, płeć, kastrację oraz stan zdrowia. To bezdyskusyjne, że czworonogi dorosłe muszą być inaczej odżywiane, niż szczeniaki, a kastrowany pies inaczej, niż ten bez operacji.
tibetan mastiff
Twórca: lgrvv
Źródło: http://www.flickr.com

Jakie są przyczyny posiadania psa w swoim mieszkaniu?

Kiedyś psy ogólnie służyły własnym panom jako bardzo dobra ochrona przed chociażby drapieżnikami. Zwłaszcza na polskiej wsi bardzo często psy były praktycznie nieodłączną częścią krajobrazu. Obecnie w dalszym ciągu psy są bardzo często wykorzystywane do niejako celów komercyjnych, np. są świetne jeżeli w rachubę wchodzi branża ochroniarska. Oczywiście akurat w tym wszystkim raczej nie ma nic złego, w końcu jeżeli psy są dobrze traktowane, to bez wątpienia jest im dobrze. Jednakże takie psy jak na przykład tibetan mastiff breeders, są lubiane akurat nie z tego typu przyczyn.
Pies rasy mastif tybetański
Twórca: lgrvv
Źródło: http://www.flickr.com

Kupno psiaka. Na jakie rzeczy powinniśmy zwrócić uwagę?

Kiedyś wreszcie nadchodzi ten czas, gdy nasze dziecko ogłasza nam, iż pragnie posiadać w domu zwierzę. To dosyć poważna rzecz i należy się nad tym dobrze zastanowić. Na pewno nie można pochopnie się zgadzać. Nie mówmy naszemu dziecku, że pozwalamy na to, tylko dlatego, aby zaprzestało nas tą prośbą zamęczać. Oszukiwanie malucha przyniesie jeszcze gorsze skutki niż brak zgody. Zanim jednakże zniszczymy pragnienia dzieciaka o zwierzątku, przeanalizujmy wszystko na spokojnie.
Karmy dla psów ZiwiPeak
Źródło: www.zwierzakowo.pl

Jaka karma będzie najlepsza dla naszego psa?

Dla Właściwego rozwoju pies potrzebuje pełnowartościowego pożywienia, odpowiedniego do wieku, rozmiaru i aktywności. Najistotniejsze w diecie naszego psa są białka, węglowodany, tłuszcze, a także witaminy i minerały. Dobrze dobrana sucha karma dla psa dostarcza mu wszelkich potrzebnych składników, aby długo cieszył się dobrym zdrowiem.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.