Wakacje
Roztocze
Twórca: Jacek Becela
Źródło: www.flickr.com

Jak można zająć własnemu dziecku przynajmniej część wakacji?

Wakacje w naszym kraju, zresztą nie tylko u nas, są bardzo długie - chociaż naturalnie fakty są takie, że uczniowie z pewnością narzekają na to, iż przerwa szkolna jest zbyt krótka. Można śmiało powiedzieć, iż nie jest zbyt łatwo uchronić własne dziecko przed nudą. Bo chociaż niby dzieciaki czekają na lato, to gdy już nadejdzie koniec czerwca, zaczynają się małe kłopoty... Jednak nie jest powiedziane, że we wszystkich przypadkach dzieciaki nie będą mieć ponadprzeciętnych wspomnień z sezonu wakacyjnego. O co dokładniej chodzi?
Agroturystyka na Kaszubach
Twórca: www.nakaszubach.pl
Źródło: www.nakaszubach.pl

Pomysł na niezapomniane wakacje

Każdego roku jesteśmy stawiani przed tym samym dylematem. Co zrobić z urlopem? Leżenie przez dwa tygodnie dla wielu ludzi jest mało ciekawe, zwłaszcza jeśli nie przepadają za palącym słońcem. Spacery po górach najczęściej są wyczerpujące, a przecież urlop powinien być czasem wypoczynku. Może w związku z tym wypróbować coś całkiem innego? Odpowiedzią na te dylematy może być jazda konna - sport skupiający w sobie aktywność na łonie natury, a przy tym dający ogromną radość oraz możliwość kontaktu z końmi - pięknymi i dumnymi zwierzętami.
łąka
Twórca: PhillipC
Źródło: http://www.flickr.com/

Obozy jeździeckie dla najmłodszych

Niełatwo jest dziś zorganizować dziecku intrygujące wakacje, które będzie ono pamiętać aż do końca swego życia. W denerwującym dużej ilości firm zajmujących się organizowaniem kolonii prosto stracić orientację. Odpoczynek dziecka czy to zimą, czy latem należy planować z określonym wyprzedzeniem. Dobrze nastawić się na bardziej czynne formy odpoczywania oraz na co bardziej oryginalne propozycje biura podróży, które mogą sprawić wiele radości dziecku.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.