Hodowla
kot
Twórca: sxc.hu
Źródło: sxc.hu

Przechowywanie kociaków w domu

Koty są jednymi z najpopularniejszych zwierząt trzymanych w domu. Odznaczają się dużą dozą niezależności, co odróżnia je od psów. Inną różnicą może być fakt, że koty nie wymagają wyprowadzania na spacer przez właścicieli. Dzięki temu chętnie wybierane są przez ludzi, którzy mają mało czasu ze względu na pracę i pozostałe obowiązki. W sytuacji gdy właściciel mieszka w stosunkowo spokojnym otoczeniu, możliwe jest wypuszczanie zwierzęcia na dwór.
Rybki, akwarium
Twórca: http://www.sxc.hu
Źródło: http://www.sxc.hu

Gdzie jest Nemo?

Odkąd animacja studia Walta Disney’a pod tym tytułem weszła na ekrany kin, dzieci na całym globie dosłownie zwariowały na punkcie tej małej rybki. W sklepach z akcesoriami dla zwierząt gwałtownie wzrosła jej sprzedaż. Wszystkie brzdące chciały mieć w swoim domu uroczego Nemo. Ale akwarystyka jest popularna w naszym kraju od bardzo wielu lat. Jeśli zatem nasz maluch pewnego pięknego dnia będzie się do nas łasić i przyzna się, że marzy o rybkach, wszelkich niezbędnych informacji dowiemy się w sklepie akwarystycznym, których jest bardzo dużo na terenie naszej ojczyzny.
Pies mastif tybetański
Twórca: lgrvv
Źródło: http://www.flickr.com

Na którą rasę psów warto dzisiaj stawiać?

Co musimy wiedzieć o rasie psów mastif tybetański zanim zostaniemy właścicielami takiego psa? Głównie pod lupę powinno się brać odpowiednie warunki, jakie są najlepsze dla tych piesków. Prowadzimy całkowicie profesjonalną opiekę, taką jak hodowla mastif tybetański – jako wiodąca rasa. Dzięki znacznemu doświadczeniu możemy zaproponować wiele cennych wskazówek zainteresowanym zakupem takiego psa klientom. Wszyscy klienci liczą na naszą pomoc, a taką właśnie gwarantujemy każdemu.
Pies rasy mastif tybetański
Twórca: lgrvv
Źródło: http://www.flickr.com

Czym się cechuje mastif tybetański oraz którą hodowlę dobrze jest wziąć pod uwagę

W trakcie nabywania nowego zwierzęcia warto zatroszczyć się o bardzo dużą ilość kwestii powiązanych z potrzebami gatunkowymi danych zwierząt, takich jak choćby mastif tybetański. Każdej osobie zależy, aby jego zwierzę czuło się w domu jak najlepiej i psy nie są tu przecież żadnym wyjątkiem. W dwudziestym pierwszym wieku wybór dobrej hodowli psów nie jest zazwyczaj sprawą banalną, zwłaszcza w przypadku mastifa tybetańskiego. W dużej ilości placówek zajmujących się tego rodzaju działalnością łatwo stracić orientację. Dlatego też doskonałym pomysłem przed wybraniem się do hodowli będzie dodatkowe zapoznanie się z charakterystyką tej szczególnej rasy psa.
Koty Bengalskie
Twórca: http://www.sxc.hu
Źródło: http://www.sxc.hu

Zwierzęta w domach – co dawać domowemu kotu, aby zachował zdrowie?

Ludzie od wieków przygarniali do własnych obejść zwierzęta. Zaczęło się to daleko w przeszłości i ciągnie się to do dzisiaj. Przede wszystkim, niektóre gatunki są trzymane w celach użytkowych, do uboju i na mięso. Po drugie, nawet ludzie pierwotni zaczynali zauważać, że pewne gatunki, przede wszystkim wilki, łatwo oswoić, a gdy już się to powiedzie, te odwdzięczają się między innymi oddaniem i wiernością, ale również czujnością, czy też, po odpowiednim szkoleniu, pomocą w tropieniu i polowaniach.
Tibetan mastiff
Twórca: Andrea Arden
Źródło: http://www.flickr.com

Hodowla psów rasowych tibetan mastiff w Polsce

Niebanalną w hodowli rasą jest zdaniem wielu fachowców właśnie tibetan mastiff. Te wyjątkowe psy robią wrażenie swym sprytem oraz szczególną urodą. Nasza hodowla prowadzona przez doświadczonych w tym obszarze specjalistów motywuje potencjalnych właścicieli do wybrania właśnie piesków z tego miejsca. Indyjskie oraz nepalskie linie krwi mastiffów przyjechały do nas bardzo dawno, a do dziś rasa ta cieszy się zwiększającym się ciągle zainteresowaniem.
ziewający Tibetan mastiff
Twórca: Pets Adviser
Źródło: http://www.flickr.com

Zwierzę z Azji

Dla amatorów psów, tych, którzy po prostu chcą posiadać kudłatego kolegę, jak i tych, których interesuje hodowla mastif tybetański stanowi doskonały wybór. Ten ogromny pies będzie obrońcą gospodarstwa, kompanem zabaw i lojalnym przyjacielem. nietypowe właściwości rasy z pewnością uczynią właścicieli bardziej atrakcyjnymi. Mastif tybetański to starożytna, czcigodna rasa hodowana od wczesnego średniowiecza przez azjatyckich wieśniaków i mieszczan w celach obronnych i dekoracyjnych.
mastiff z Tybetu
Twórca: Pets Adviser
Źródło: http://www.flickr.com

Dlaczego posiadania psa to naprawdę spora przyjemność?

Powiedzieć, że pies jest największym przyjacielem człowieka to tak naprawdę jakby napisać, że Zakopane mieści się na terytorium naszego kraju. No wszyscy to rewelacyjnie wiedzą. Jednakowoż trzeba to powtarzać, bo ciągle w polskich schroniskach mieszka wiele psiaków, które z utęsknieniem czekają na nowego pana, tego człowieka, który je przygarnie
.
konie
Twórca: Krzysztof Szustka
Źródło: Integer S.A.

Poznaj piękno jazdy konnej

Hodowla koni bez wątpienia cieszy się w naszym kraju bardzo długą tradycją, a te wspaniałe zwierzęta przez całe stulecia odgrywały niezwykle istotną rolę dla samej tylko polskiej wojskowości. Także i obecnie znajdziemy u nas znaczne grono amatorów jazdy konnej, i raczej trudno byłoby się temu dziwić, gdyż rzeczywiście może to być doskonały sposób na spędzanie swojego wolnego czasu dla każdego z nas. Z jednej strony otrzymujemy dzięki temu dawkę ruchu na świeżym powietrzu, a równocześnie taka aktywność jest niezwykle relaksująca.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.