Hodowla
ziewający Tibetan mastiff
Twórca: Pets Adviser
Źródło: http://www.flickr.com

Zwierzę z Azji

Dla amatorów czworonogów, tych, którzy po prostu pragną posiadać włochatego przyjaciela, jak i tych, których interesuje hodowla mastif tybetański stanowi doskonały wybór. Ten okazały czworonóg będzie stróżem domu, towarzyszem zabaw i oddanym przyjacielem. niecodzienne własności rasy na pewno uczynią właścicieli bardziej atrakcyjnymi. Mastif tybetański to starożytna, szlachetna rasa hodowana od wczesnego średniowiecza przez azjatyckich wieśniaków i mieszczan w celach obronnych i ozdobnych.
mastiff z Tybetu
Twórca: Pets Adviser
Źródło: http://www.flickr.com

Dlaczego posiadania psa to naprawdę spora przyjemność?

Powiedzieć, że pies jest największym przyjacielem człowieka to w sumie jakby napisać, że Poznań znajduje się na terenie Polski. Wszyscy to rewelacyjnie wiedzą. Jednakowoż trzeba to powtarzać, ponieważ ciągle w naszych schroniskach żyje dużo psiaków, które z utęsknieniem oczekują na nowego pana, człowieka, który je przygarnie
.
Koty Bengalskie
Twórca: http://www.sxc.hu
Źródło: http://www.sxc.hu

Zwierzęta w domach – co dawać domowemu kotu, aby zachował zdrowie?

Ludzie od wieków przygarniali do własnych obejść zwierzęta. Zaczęli dawno temu i ciągnie się to do dzisiaj. Po pierwsze, pewne zwierzęta są trzymane w celach użytkowych, do ubicia i na mięso. Druga rzecz - już ludzie pierwotni zaczynali dostrzegać, że pewne zwierzęta, przede wszystkim wilki, dają się oswoić, a gdy już się to uda, te odwdzięczają się nie tylko oddaniem i lojalnością, lecz również czujnością, a też, przy właściwym szkoleniu, wsparciem w szukaniu zwierzyny i polowaniach.
Tibetan mastiff
Twórca: Andrea Arden
Źródło: http://www.flickr.com

Hodowla psów rasowych tibetan mastiff w Polsce

Nieprostą w hodowli rasą jest w opinii wielu ekspertów właśnie tibetan mastiff. Te urocze psy robią wrażenie własnym sprytem oraz szczególną urodą. Określona hodowla prowadzona przez doświadczonych w tym temacie ekspertów motywuje potencjalnych właścicieli do wybrania właśnie piesków z tego miejsca. Indyjskie czy nepalskie linie krwi mastiffów przybyły do nas bardzo dawno, a do dzisiaj rasa ta cieszy się zwiększającym się ciągle zainteresowaniem.
Rybki, akwarium
Twórca: http://www.sxc.hu
Źródło: http://www.sxc.hu

Gdzie jest Nemo?

Odkąd animacja studia Walta Disney’a pod tym tytułem weszła na ekrany kin, dzieciaki na całym świecie dosłownie zwariowały na punkcie tej kolorowej rybki. W sklepach z akcesoriami dla zwierząt błyskawicznie jej sprzedaż poszła w górę. Wszystkie dzieciaki pragnęły mieć własnego uroczego Nemo. Ale hobby, jakim jest akwarystyka, jest popularne w naszej ojczyźnie od dawien dawna. Jeśli zatem nasz maluch pewnego wspaniałego dnia będzie się do nas przymilać i wyzna, że marzy o rybkach, wszelkich potrzebnych rzeczy dowiemy się w sklepie akwarystycznym, których jest bardzo dużo na obszarze naszego kraju.
Pies rasy mastif tybetański
Twórca: lgrvv
Źródło: http://www.flickr.com

Czym się cechuje mastif tybetański oraz którą hodowlę dobrze jest wziąć pod uwagę

Podczas zakupu nowego zwierzęcia potrzeba zatroszczyć się o niezwykle wielką ilość spraw powiązanych z potrzebami gatunkowymi niektórych zwierząt, takich jak chociażby mastif tybetański. Każdej osobie zależy, aby jego zwierzę czuło się w domu jak najlepiej i psy nie są tu przecież żadnym wyjątkiem. W dzisiejszych czasach wybranie odpowiedniej hodowli psów nie bywa zwyczajowo rzeczą łatwą, zwłaszcza w przypadku mastifa tybetańskiego. W dużej ilości placówek zajmujących się tego rodzaju działalnością prosto popaść w dezorientację. Z tego powodu trafionym pomysłem przed wybraniem się do hodowli będzie dodatkowe zaznajomienie się z charakterystyką tej konkretnej rasy psa.
Pies mastif tybetański
Twórca: lgrvv
Źródło: http://www.flickr.com

Na którą rasę psów warto dzisiaj stawiać?

Co musimy wiedzieć o rasie psów mastif tybetański jakiś czas przed tym, jak zostaniemy właścicielami takiego psa? Głównie pod uwagę powinniśmy brać dobre warunki, jakie są idealne dla tych piesków. Prowadzimy całkowicie profesjonalną opiekę, taką jak hodowla mastif tybetański – jako ważna rasa. Dzięki dużemu doświadczeniu możemy zaoferować wiele cennych wskazówek zainteresowanym kupnem takiego psa klientom. Wszyscy klienci liczą na naszą pomoc, a takową gwarantujemy każdemu.
konie
Twórca: Krzysztof Szustka
Źródło: Integer S.A.

Poznaj piękno jazdy konnej

Hodowla koni bez wątpienia cieszy się w naszym kraju bardzo długą tradycją, a te wyjątkowe zwierzęta przez całe wieki pełniły niezwykle ważną funkcję w samej tylko polskiej wojskowości. Również i obecnie znajdziemy u nas znaczne grono amatorów jazdy konnej, i raczej nie ma w tym niczego szczególnie dziwnego, bowiem rzeczywiście jest to świetny sposób na wykorzystywanie swego wolnego czasu dla każdego z nas. Z jednej strony otrzymujemy dzięki temu dawkę ruchu na świeżym powietrzu, a oprócz tego taka potrafi nas naprawdę bardzo odstresować.
kot
Twórca: sxc.hu
Źródło: sxc.hu

Przechowywanie kociaków w domu

Koty są jednymi z najbardziej lubianych zwierząt domowych. Cechuje je duża doza niezależności, co odróżnia je od psów. Inną różnicą może być fakt, że koty nie potrzebują wyprowadzania na spacer przez człowieka. Dzięki temu chętnie wybierane są przez ludzi, którzy mają mało czasu ze względu na wykonywany zawód i pozostałe obowiązki. W sytuacji gdy właściciel mieszka w raczej spokojnej okolicy, możliwe jest wypuszczanie zwierzęcia na zewnątrz.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.