Konie
Konie
Twórca: http://sxc.hu
Źródło: http://sxc.hu

Świetna szkółka jeździecka w mieście

Biorąc pod lupę wybieraną często przez rodziców z chorymi dziećmi hipoterapia Warszawa dać może do dyspozycji szczególnie korzystne warunki. Najlepsze możliwości, które zaciekawione osoby najsilniej zachęcają i są motywacją do dalszego działania, są nadal udoskonalane. Ten sposób rehabilitacji dzieci oraz dorosłych z problemem psycho-ruchowym ma wielu entuzjastów. Tego rodzaju opcje udoskonalania zdrowia pacjentów są szczególnie ważne, bo nie są inwazyjne!
Stadnina zimą
Twórca: Kaarina Dillabough
Źródło: http://www.flickr.com

Konie to z pewnością fantastyczne zwierzęta

Chociaż ogólnie nie jestem miłośnikiem zwierząt, nigdy takowego nie miałem, to tak naprawdę konie akurat bardzo lubię. Być może dlatego, że przecież bardzo często konie są czymś dużo więcej, aniżeli wyłącznie zwierzakami? Przecież wcale nie jest powiedziane, że konie nadają się tylko do jazdy na nich. Oczywiście jazda konna ma sporo zalet, ale myślę, iż bardzo często konie praktycznie potrafią uratować nam życie. A przynajmniej stan zdrowia. I wcale nie przesadzam, szanowny czytelniku!
Konie
Twórca: http://sxc.hu
Źródło: http://sxc.hu

Nigdy nie jest za późno na naukę jazdy konnej

Na terenie naszego kraju jazda konna, od kilku sezonów zyskuje coraz bardziej pokaźną liczbę fanów. Wiele osób oczarowanych jest tak bliskim obcowaniem z koniem, a satysfakcję przynosi im poszerzanie jeździeckich umiejętności. A przy tym dociera do nich, że jazda konna nie jest ani bardzo droga, ani sprawiająca trudności.
konie
Twórca: Krzysztof Szustka
Źródło: Integer S.A.

Poznaj piękno jazdy konnej

Hodowla koni bez wątpienia cieszy się w naszym kraju bardzo długą tradycją, a te wspaniałe zwierzęta przez całe stulecia odgrywały niezwykle istotną rolę dla samej tylko polskiej wojskowości. Także i obecnie znajdziemy u nas znaczne grono amatorów jazdy konnej, i raczej trudno byłoby się temu dziwić, gdyż rzeczywiście może to być doskonały sposób na spędzanie swojego wolnego czasu dla każdego z nas. Z jednej strony otrzymujemy dzięki temu dawkę ruchu na świeżym powietrzu, a równocześnie taka aktywność jest niezwykle relaksująca.
koń
Źródło: morguefile.com

Jazda konna - fantastyczne hobby

Jazda konna dawniej będąca sportem elit lub traktowana jako forma transportu, dziś osiągalna dla wszystkich, przechodzi swój rozkwit w kategoriach rekreacji, a także leczniczej. Żyjąc w pośpiechu i tłoku, zapomina się jak ważny dla człowieka jest kontakt z przyrodą. Hippika jest nie tylko rewelacyjnym sportem polepszającym kondycję i rozwijającym mięśnie, ale też jest metodą na odpoczywanie i odcięcie od nudnej codzienności.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.