Koty
Twórca: Marta Mroczkowska

Oferty kuwet dla kotów

Nie jest za prosto dogodzić kotu , o czym doskonale wiedzą ich właściciele. Koty nie są tu zupełnie żadnym wyjątkiem od tej reguły. W nowym tysiącleciu wybór odpowiednich akcesoriów dla zwierzęcia nie bywa zazwyczaj sprawą łatwą. W dużej ilości firm zajmujących się takiego rodzaju działalnością prosto się pogubić. Czy najpewniej kupować w Internecie, czy w sklepie zoologicznym, inwestować w żwirek dla kota, a może w inne akcesoria? Sporo zależy tu od indywidualnych potrzeb, a także od gatunku kota czy od jego nawyków.
Kot, zwierzęta domoiwe
Twórca: wrhoanaz
Źródło: http://www.sxc.hu

Rób zakupy taniej dla zwierzaka

Jednym z najbardziej nietypowych punktów sprzedaży jest sklep zoologiczny. Jego specyficzny charakter wynika w pierwszej kolejności z towarów, jakie są tam oferowane. W dużej liczbie przypadków bowiem poza elementami dla zwierząt sprzedaje się tam także żywe osobniki.
kot
Twórca: sxc.hu
Źródło: sxc.hu

Jakie jedzenie dla kotów warto kupić?

Zauważyć można tendencję zwiększonego zainteresowania rozmaitymi, najczęściej bardzo oryginalnymi sposobami na zadowalanie zwierząt. Zwiększająca się popularność pamiętników, takich jak blog o kotach, jaki prowadzony jest coraz więcej właścicieli i właścicielek czworonogów, powoduje zwiększanie się potrzeby na innowacyjne dodatki dla kotów.
Koty Bengalskie
Twórca: http://www.sxc.hu
Źródło: http://www.sxc.hu

Zwierzęta w domach – co dawać domowemu kotu, aby zachował zdrowie?

Ludzie od dawna przygarniali do własnych gospodarstw zwierzęta. Zaczęli dawno temu i ciągnie się to do dziś. Przede wszystkim, niektóre gatunki są hodowane w celach gospodarczych, do uboju i na mięso. Po drugie, nawet ludzie pierwotni zaczynali zauważać, że niektóre zwierzęta, szczególnie wilki, dają się oswoić, a kiedy już się to powiedzie, one odwdzięczają się przede wszystkim przywiązaniem i lojalnością, lecz również czujnością, czy nawet, po odpowiednim szkoleniu, pomocą w tropieniu i łowach.

Gdy mamy kociaka w pokoju

Koty to zadziwiające istoty. Każdy, kto posiada to zwierzę w mieszkaniu, z pewnością się z tym zgodzi. Jeżeli więc w odpowiedzi na usilne prośby naszego malucha, pragniemy mu w końcu podarować jakiegoś zwierzaka, warto pomyśleć właśnie o kociaku.
Koty to zwierzęta bardzo samodzielne. Mogą sobie dać radę bez człowieka, jednakże wielkodusznie znoszą naszą egzystencję w mieszkaniu. Gdy bowiem kupujemy kota, musimy wiedzieć, że wpuszczamy do naszego mieszkania jedynego króla. To właśnie on decyduje, kiedy można go pogłaskać lub pobawić się. Dziecko, które ma kociaka, bez wątpienia nauczy się cierpliwości, gdyż to zwierzę z pewnością nie da sobą rządzić.
Żywienie kotów
Twórca: Costantino Beretta
Źródło: http://www.flickr.com

Jaką karmę kupić dla naszego kota?

Mały człowiek, który z zapałem eksploruje otaczający go świat, potrafi nas zaskoczyć. Są takie typy pytań, których wolelibyśmy przez długi okres nie słyszeć od swojego dziecka. Ale kiedyś nadejdzie ten długo odwlekany dzień i nasza pociecha z całą stanowczością ogłasza wszem i wobec, że chce mieć zwierzaka.
Karma sucha dla kotów Acana
Źródło: www.zwierzakowo.pl

Ciekawe propozycje karmy dla zwierząt

W nowym tysiącleciu warto zapewnić czworonogom wszystko co dla nich najlepsze, aby zatroszczyć się niezwykle mocno o ich prawidłowy rozwój. W globalnej dobie ogromnego pośpiechu oraz ciągłego zabiegania nawet byle proste zakupy karmy dla kota, mogą wydać się czymś kłopotliwym, jak i bardzo stresującym doświadczeniem.
Karma dla kotów
Źródło: www.sxc.hu

Kocia rzeczywistość czyli jak prawidłowo otaczać troską futrzaka

Świat bez mruczków musiałby być smutny. Wielu ludzi nie może żyć bez tych zwierzaków i trudno się im dziwić. Kot racze nie jest tak silnie przywiązany do ludzi jak pies, nie respektuje komend, jest krnąbrny, czasem coś demoluje (zwłaszcza, jeśli nie zainwestowałeś w drapaki). Mimo to mruczka da się lubić.
Karma sucha dla kotów Acana
Źródło: www.zwierzakowo.pl

Co tak rzeczywiście jest w karmach dedykowanych dla kotów?

Żywienie twojego zwierzęcego pupila jest bardzo ważne. Dobór odpowiedniej diety należy zawsze konsultować z lekarzem specjalistą. Musi on ocenić cechy twojego przyjaciel – przeważnie wiek, płeć, fakt sterylizacji oraz ogólną kondycję. To jasne, że zwierzęta starsze muszą być inaczej odżywiane, niż młode, a sterylizowany kot w inny sposób, niż ten bez operacji.
kot
Twórca: sxc.hu
Źródło: sxc.hu

Przechowywanie kociaków w domu

Koty są jednymi z najbardziej lubianych zwierząt domowych. Odznaczają się dużą dozą niezależności, co odróżnia je od psów. Inną różnicą może być fakt, że koty nie wymagają wyprowadzania na spacer przez właścicieli. Z tego powodu częściej wybierane są przez ludzi, którzy mają mniej czasu z uwagi na wykonywany zawód i inne obowiązki. W sytuacji gdy mieszka się w raczej spokojnej okolicy, możliwe jest wypuszczanie kota na dwór.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.